dr n. med. Paweł Kołodziejskidr n. med. Paweł Kołodziejski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Paweł Kołodziejski

Traumatolog, Ortopeda

Dr n. med. Paweł Kołodziejski jest chirurgiem stopy, specjalistą w dziedzinie ortopedii i traumatologii, współtwórca Poradni Chorób Stopy. Ukończył wiele staży w znanych klinikach ortopedycznych za granicą, gdzie zdobył cenne umiejętności praktyczne stosowania nowoczesnych metod i technik operacyjnych w zakresie chirurgii stopy i stawu skokowego. Dodatkowo jest wykładowcą na kursach kształcenia podyplomowego dla lekarzy oraz promotorem prac licencjackich i magisterskich.

Lekarz kompetentny, uratował mi rękę po złamaniu, miły, uprzejmy, godny polecenia. Pozdrawiam i dziękuję.

Jestem zadowolona z wyboru: zbadał, powiedział co było przyczyną mojej choroby (sztywny paluch), obejrzał usg i rentgen. Na końcu opowiedział o operacjach jakie można zrobić. Przede wszystkim miał dla mnie czas i nigdzie się nie śpieszył

Po zwykłym (a może niezwykłym ...) zbadaniu stopy powiedział mi więcej niż trzej poprzedni chirurdzy po obejrzeniu usg, tomografii i rezonansu. Nic dodać, nic ująć.

Rzeczywiście specjalista od stopy. Wykrył u mnie Mortona, mimo że byłam wcześniej u kilku ogólnych ortopedów i mam typowe objawy. Teraz czeka mnie operacja, ale może wreszcie pozbędę się tych koszmarnych bóli i trudności z chodzeniem w butach.

Trafiłam z polecenia sąsiadki jako do lekarza specjalizującego się w leczeniu stopy. Spełnił moje oczekiwania - przez dobre 20 minut rzeczowo odpowiadał na pytania dotyczące haluksów i metod ich leczenia i zachowaniu po operacji. Opowiedział mi o kilku metodach operacyjnych i wspólnie wybraliśmy tę najbardziej odpowiednią dla mnie. Jestem bardzo zadowolona i czekam na termin operacji. Jadwiga W. (Warszawa)

Trafiłam z małym haluksem w stopie. Doktor zbadał stopę, obejrzał badania, wyjaśnił przyczyny choroby i stwierdził, że na operację jest jeszcze za wcześnie. Czułam się poważnie potraktowana i kiedy mój haluksik będzie do wycięcia, na pewno wrócę do tego doktora.

Miły, rzeczowy, kompetentny i co najwazniejsze z dużą wiedzą. Jeśli ktoś ma problem z kostką, to polecam

Najwyższe wyrazy uznania i podziekowania dla p. doktora. Badało i leczyło mnie wielu ortopedów, ale żaden nie był chirurgiem od stopy. Stosowałam wkładki, leki przeciwbólowe, rehabilitację i nie było poprawy. Dopiero doktor Kołodziejski badając moją stopę jasno powiedział co mi jest, dlaczego nie ma poprawy i że konieczny jest zabieg. Wszystko dokładnie wytłumaczył i objaśnił. Dobrze że trafiłam na niego.

Bardzo dobry lekarz. Miły, kulturalny, dobry specjalista. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Oby takich więcej. Szkoda że zajmuje się tylko stopą i stawami skokowymi. Ale cóż jak w każdej dziedzinie coraz większa specjalizacja. Pozdrawiam Pana Doktora. Jadwiga (halluksy obu stóp).

Trafiłam do doktora z powodu wielu zwichnięć kostki, z którymi męczę się ponad 5 lat. Dotychczas słyszałam tylko rehabilitacja, gips, wkładki a zwichnięcia cały czas występują. Doktor zbadał moją kostkę oraz całą stopę. Okazało się że jest zupelnie wiotka, bo nie mam więzadeł (uszkodziły się podczas urazu). Od razu zalecił rezonans i rentgen i powiedział, że jedynym leczeniem jest operacyjna naprawa więzadeł. Zresztą ja też tak czułam już wcześniej. Doskonały ortopeda od stopy i kostki. Polecam!!!