lek. med. Karol Janczewskilek. med. Karol Janczewski - zdjęcie profilowe

lek. med. Karol Janczewski

Zapraszam do nowo otwartego centrum medycznego Med Balance w Centrum Gdyni.
Oferujemy kompleksowe usługi diagnostyczne i lecznicze.
www.medbalance.pl

Zapraszam do nowo otwartego centrum medycznego Med Balance w Centrum Gdyni.
Oferujemy kompleksowe usługi diagnostyczne i lecznicze.
www.medbalance.pl

Podejście do pacjenta rzeczowe ,fachowe, pozyskałam wiedzę co zaniedbałam ,jak mam postępować ,by nie dochodziło do przykurczu uszkodzonego kciuka. Dzięki wystawionemu wnioskowi na ortezę już po paru godzinach miałam ją w domu. Otrzymałam podpowiedź i skierowanie na zabieg u doświadczonych lekarzy. Lekarz z bardzo miłym podejściem do pacjenta, z dużą empatią. Polecam usługę u pana K. Janczewskiego dla dobrego rokowania w chorobie.

doktor Karol Janczewski poświęcił mi dużo czasu, wnikliwie zdiagnozował stan mojego kolana i udzielił porady- co dalej. Jestem pod wrażeniem, dawno nie miałam wizyty u tak empatycznego i kompetentnego lekarza.

Bardzo wrazliwy i empatyczny lekarz ,pomogl mi na pierwszej wizycie uwolnic od bolu ,duza wiedza i zaangazowanie .Polecam dr Janczewskiegio

Wizyta u Pana doktora była strzałem w dziesiątkę. Lekarz kompetentny, sympatyczny, uśmiechnięty. W minutę trafnie zdiagnozował przyczynę bólu w palcu. Człowiek oddany w 100% swojej pracy. Bez pośpiechu wytłumaczył. Odpowiadał na pytania. Takich lekarzy szukać ze świecą. Z całego serca mogę polecić Pana Doktora.

Doktor Karol Janczewski to zdolny, uprzejmy i godny polecenia lekarz. Poswiecil mi duzo czasu, podjal sie operacji mojego ganglionu. Skierowal na wszystkie niezbedne badania. Panie doktorze, bardzo dziekuje. Jest pan profesjonalista w swoim fachu. Pozdrawiam

Doktor Karol Janczewski jest niewątpliwie profesjonalistą w swoim fachu. Bardzo cieszę się, ze trafiłam na takiego kompetentnego ortopedę bo nie tylko poświecił mi cała uwagę, ale konsultował się również z innymi lekarzami na temat mojego uszczerbku jakim jest złamanie kostki. Rzetelnie podszedł do sytuacji, wziął pod uwagę opinie innych lekarzy i wykluczył nieprawidłowości. Przyjrzał się dokładnie urazowi, potrafił wysłuchać. Wyjaśnił bardzo detalicznie co mi dolega, opisał moja kontuzje i przyjrzał się dokładnie zdjęciom rtg. Szeroki zasób wiedzy widać po chwili rozmowy. Aktualnie jestem w trakcie leczenia u Pana Doktora i nie zamierzam zmieniac, ponieważ jako jedyny z dwóch poprzednich ortopedów dał konkretna diagnozę. Co więcej zrozumiał moja sytuacje i nie potraktował przedmiotowo, wręcz przeciwnie bardzo empatycznie. Polecam lekarza zwłaszcza w trudnych, skomplikowanych, czy niepewnych urazach.

Pan doktor pomógł mi przy problemie z kolanem. Bardzo sympatyczny, miły i otwarty wobec pacjentów. Traktuje swoich pacjentów w sposób indywidualny. Bardzo kompetentnie wyjaśnia przyczyny choroby oraz sposób leczenia. Polecam wizyty u tego lekarza.

Trafiłam do Pana Doktora na dyżur z urazem nadgarstka ,zostały zlecone i wykonane badania w ilości potrzebnej do prawidłowego rozpoznania ,profesjonalizm ,dbałość o pacjenta połączona z pasją do wykonywanego zawodu .Jestem mieszkanką Koszalina ,dalsze leczenie tylko u Pana Karola Janczewskiego odległość bez znaczenia do utalentowanego specjalisty warto .Polecam .

Bardzo fajny lekarz. Młody i zdolny. Wszystko dokładnie wyjaśnia, potrafi wysłuchać, a do tego jest bardzo uprzejmy i świetny w swoim fachu. Polecam serdecznie! Acha i ma gabinet w Gdyni gdzie można trafić bez szukania i krążenia.

Do Pana doktora trafiłam z powodu złamania kości promieniowej i łokciowej, doktor wykonał zabieg - zastosował druty Kirschnera i założył szynę gipsową na sześć tygodni. Byłam przerażona, bardzo bałam się usunięcia drutów. Doktor cierpliwie uspakajał, że to nic nie boli i proszą mi wierzyć NIE BOLAŁO. Pan doktor umiejętnie je usunął. Wykazał się bardzo dużą kompetencją oraz cierpliwością. DZIĘKUJĘ.