dr n. med. Marcin Domżalski

wszyscy zachwycają sie tym lekarzem ja niestety mam trochę inne zdanie.jestem po 2 operacjach(ostania robił pan Domżalski)i mimo ze upłynęło 4 mies zostałam w punkcie wyjścia bez zadnej poprawy a jest coraz gorzej.straciłam już nadzieję że kiedyś będzie lepiej :(

Jestem po rekonstrukcji więzadła krzyżowego kolana.Operacja odbyła się w Poddębicach (bardzo miły personel). Przy okazji chcę podziękować p. dr anestezjolog-nie znam nazwiska,przemiły.Z całą stanowczością polecam Pana dr Domżalskiego.Jeśli chcesz się oddać w dobre ręce i mieć fachową pomoc oczywiście:)Dziękuję PANIE DOKTORZE. Jola.

uratował moje kolano, a padła cała konsrukcja. . . . mija rok od rekonstrukcji ACl i smigam prawie tak jak przed kontuzja. W miedzy czasie dalem namiar paru osobom na "Domżala" i oni tez są gosciem zachwyceni . Fachura 1 liga

pod każdym względem zasługuje na najwyższą ocenę: sympatyczny, kompetentny i świetny fachowiec !!!!

Zdecydowanie polecam! Zabiegany, malo rozmowny, KONKRETNY i tym nadrabia braki w rozmowie z pacjentem a co najwazniejsze dla pacjenta to co robi robi bardzo dobrze!

Na pewno jest dobrym lekarzem . Ma tylko jeden defekt - kiedy nie radzi sobie z chorobą - przestaje odbierać telefony - o oddzwanianiu nie wspomnę . A wystarczyłoby powiedzieć - sorry ale ja Ci nie pomogę :-)

Naprawdę warto się do niego wybrać ja jestem zadowolona

Naprawdę warto się do niego wybrać ja jestem zadowolona

Lekarz fachowo mnie zbadał, ocenił technikę leczenia i wyznaczył zabieg w krótkim terminie , ku mojemu zaskoczeniu. Zajął się mną .Polecam go wszystkim cierpiącym na łokieć tenisisty.Dał nadzieję na wyzdrowienie, czego inni ortopedzi nie robili.

bardzo nie profesjonalna recepcja,przekladanie wizyt itd

bardzo nie profesjonalna recepcja,przekladanie wizyt itd

Witam. Miałem niedawno rekostrukcję ACL w Łodzi na ul. Przędzalnianej przed doktora Domżalskiego. Znieczulenie ogólne, przez cały zabieg spałem, nie żaden kręgosłup tak jak to niektórzy robią, a co się okazuje, ludzie, którzy mają znieczulenie w kręgosłup to cierpią strasznie po operacji. U mnie praktycznie niewiele boli, jestem pod wrażeniem, ból jest mniejszy, niż po zerwaniu wiązadła. Zdecydowanie polecam. Noga z dnia na dzień coraz bardziej odzyskuje sprawność. Oprócz tego bardzo miłe pielęgniarki potrafią rozluźnić stresująca atmosferę przedoperacyjna :)