dr n. med. Marcin Domżalski

Ja miałam rekonstrukcję kolana i naprawę ACl na Przędzalnianej. Doktor jest konkretny, rzeczowy i nie bawi się w rozmowy w stylu pitu pitu, krótko i treściwie opisuje cały zabieg. Jest naprawdę ok. Teraz wracam do formy a że to kości to trochę trzeba poczekać żeby znów startować za autobusem ,)Polecam Dr Domżalskiego

bufon i rzżnik nie radzę do niego chodzić

bufon i rzżnik nie radzę do niego chodzić

Bardzo miły i świetny fachowiec. Szybko i dobrze postawiona diagnoza. Nie mam porównania z innymi lekarzami ale po zabiegu kolano jak nowe. Robota wykonana w 100%. Na ostatniej wizycie doktor zaproponował pomoc również z moją chorobą. Polecam serdecznie.

Witam wszystkich, Zapewne moja opinia o Panu doktorze nie wpłynie na osąd osoby Pana doktora przez wielu z Was, ponieważ dr Domżalski ma ugruntowaną pozycję w branży. Jednak muszę potwierdzić opinie innych osób co do pewnych „wpadek” ze strony Pana doktora. Moja pierwsza (i zapewne już ostatnia) wizyta miała miejsce 2 sierpnia 2010 r. na którą czekałem po zapisaniu się ok. półtora miesiąca, Pan doktor przyjął mnie i w sposób rzeczowy i konkretny zdiagnozował uraz stawu kolanowego. Zadziwiła mnie jego kompetencja i sposób podejścia do pacjenta. Miły, uśmiechnięty, dający poczucie, ...

Witam wszystkich,
Zapewne moja opinia o Panu doktorze nie wpłynie na osąd osoby Pana doktora przez wielu z Was, ponieważ dr Domżalski ma ugruntowaną pozycję w branży. Jednak muszę potwierdzić opinie innych osób co do pewnych „wpadek” ze strony Pana doktora. Moja pierwsza (i zapewne już ostatnia) wizyta miała miejsce 2 sierpnia 2010 r. na którą czekałem po zapisaniu się ok. półtora miesiąca, Pan doktor przyjął mnie i w sposób rzeczowy i konkretny zdiagnozował uraz stawu kolanowego. Zadziwiła mnie jego kompetencja i sposób podejścia do pacjenta. Miły, uśmiechnięty, dający poczucie, że trafiło się w „odpowiednie ręce”. Jako jedyny bezbłędnie rozpoznał uszkodzenie łąkotki, z którą „bujałem się” prawie rok, byłem po 3 rehabilitacjach a inni lekarze zalecali jazdę na rowerze i machanie nogą na krawędzi łóżka. Wybawieniem miała być artroskopia. Pan doktor podał przybliżoną datę kontaktu, podczas którego ustali wykonanie zabiegu, który miał być refundowany. Dał mi szansę na wyzdrowienie. Dał i na tym się wszystko skończyło. Już nigdy się nie odezwał, nie odbierał telefonów, nie odpowiadał na sms-y. Postanowiłem zadzwonić do rejestracji i poprosiłem o kontakt, powiedziałem, że nie mogę dodzwonić się na numer Pana doktora podany na wizytówce a miał mi Pan doktor wyznaczyć termin operacji i chciałbym się tylko dowiedzieć, czy nasza umowa jest jeszcze aktualna a zabieg może się odbyć w tym roku, czy mam czekać cierpliwie, na co sekretarka odpowiedział dość niemiło, że „Pan doktor ma dużo pacjentów” i dlatego nie odbiera. Zapomniała dodać, że nie tylko nie odbiera, on również nie oddzwania. I tak straciłem kolejne 3 miesiące z życia i nadal się „bujam” z chorą nogą a Pan doktor ma to w szczerym poważaniu. Podejrzewam, że cała sprawa polega na tym, że chyba próbują „przetrzymać” pacjenta ile się da aby ponownie zapisał się na wizytę, zapłacił kolejne 100 złotych i dowiedział się, że jeszcze nie czas na zabieg i że ma czekać dalej. Na szczęście są jeszcze inni dobrzy lekarze, mogący dać poczucie profesjonalizmu. Nie mam pretensji do Pana Domżalskiego, że na zabieg trzeba czekać, zresztą wszyscy czekają, jedni krócej inni dłużej, chodzi tylko o zwykłą przyzwoitość i poszanowanie pacjenta, o czym Pan doktor chyba zapomniał. Mam nadzieję, że będę ostatnim takim „zapomnianym” przypadkiem a inni nie stracą do niego zaufania.
Jaką ocenę mogę wystawić Panu doktorowi?
Raczej nie polecę Pana Domżalskiego nikomu, zresztą Wam też, skończyły się czasy, kiedy lekarzom uchodziły takie zachowania bezkarnie, dzisiaj mamy Internet a szybkość wymiany informacji pomoże zweryfikować takie przypadki jak opisałem.
Pozdrawiam wszystkich, Pana doktora też.

wiec tak powiem> mialo byc tak swietnie>pan dokktor domzalski przyjal mnie na wizyte prywatna czekalem ok poltora miesiaca powiedzial ze jest zajety ale wcisnie mnie gdziees tam uwierzylem..pozniej byla nastepna wizyta i znow ten tekst i pozniej nastepna kolejny termin kolejna polata za wizyte w koncu jeste termin mialo byc 1 lub piatego czerwca ubieglego roku wiec co pojechcalem do lodzi na okolo tydzien przed tak dopytac sie bo nic nie wiedzialem uslyszalem niestety sory ale nie tym razem nie moge i takie tam...zagrzewka we mnie wezbrala mialem z nim juz pocisnac ale mowie sobie uspokoj sie nie jestes przeciez patolem olej go i .....olalem ...teraz jest niezle....poszedlem wiec do doktora Krochmalskiego bylem u niego tylko raaz dogadalem sie postawil diagnoze umowilem sie za dwa tygodnie operacja..minal juz rok nie narzekam trenuje kickboxing biegam zrobilem sobie kurs ratownika trenuje tez parter ...wszystko oczywiscie z wyczuciem ale nie moge narzekac...podsumowuje,koszt4lub 5 wizyt plus koszt 4 lub 5 dojazdow 150 km i nic nie zrobione jaka moze byc ocena odpowiedzcie samim....

bardzo szybka ( i trafnie ) podana diagnoza . jako jedyny jekaż u jakiego byłam potrafił mi pomóc .

bardzo szybka ( i trafnie ) podana diagnoza .
jako jedyny jekaż u jakiego byłam potrafił mi pomóc .

Doskonały lekarz i człowiek. Bardzo szybka i trafna diagnoza, wskazania rehabilitacyjne i o chorobie można zapomnieć. Życzę wszystkim żeby spotykali na swoich drogach samych takich lekarzy, a przykre przypadłości łatwiej będzie można zwalczać. Jedyny "minus" to długie kolejki do Pana Doktora, ale świadczy to o Jego kompetencji bo przeciez to "rynek jest najlepszym arbitrem".

To naprawdę rzadkość taki lekarz w szpitalnej przychodni!Mimo kłębiącego się w poczekalni tłumu każdego potraktował jakby był najważniejszy! Dziękuję serdecznie bo to ostatnich moich kontaktach z ortopedą fantastyczna odmiana!

Zdecydowanie mogę polecić tego lekarza, kżdemu kto potrzebuje dobrego specjalisty.Szczegółowo wyjaśnia problem, pokazuje wszelkie skutki rożnych rozwiązań i szczerze mówiąc udało mu się odwieść mnie od chęci operacji stopy, która od dziecka ma pewną wadę budowy i zalecił mi wkładki ortopedyczne.niestety chyba przez moją głupotę zaniedbałam problem i nie korzystałam z nich odpowiednio często dlatego zmuszona jestem odwiedzić go ponownie.Teraz jednak zostaje tylko operacja.:(

doskonaly lekarz, szybka i trafna diagnoza, kompleksowe zrozumienie problemu, adekwatna rehabilitacja, poza tym tez - zyczliwy czlowiek :-) Dziekuje i polecam.