Ortopeda Łódź

Ortopeda Łódź dr n. med. Zbigniew Lipczyk

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Tatrzańska 109 (BiLMED, wejście od ul. Tatrzańskiej na przeciwko D.H. PIONIER)
93-279 Łódź

bardzo dobry lekarz, z powołaniem. Konkretnie i na temat wyjaśnione, ustalony plan leczenia, jestem po wizycie i badaniach u Pana Lipczyka. Lekarz ma ogromną wiedzę i wzbudza zaufanie, polecam, jestem pod kontrolą Pana Lipczyka
Ortopeda Łódź dr n. med. Paweł Denys

dr n. med. Paweł Denys

Traumatolog, Ortopeda

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 130

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Bardzo dobry fachowiec, wie co robi. Długie lata praktyki przekładają się na skuteczność leczenia. Zdecydowanie polecam.

90-032 Łódź

Bardzo pozytywny i wzbudzający zaufanie lekarz. Z pewnością posiada dużą wiedzę, jednak mam lekki niedosyt odnośnie otrzymanych informacji. Mimo wszystko polecam, bo to dobry specjalista.

90-032 Łódź

Po 2 niekompetentnych lekarzach w końcu trafiliśmy do specjalisty jakim jest Pan dr Pruszczyński. Doświadczenie, wykształcenie.... człowiek świetnie przygotowany. Leczenie odbywa się na wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm. Pan dr od razu mówi jak jest, bo pewnie stawia diagnozę. Tłumaczy jak będzie wyglądało leczenie, jakie stadium choroby, co trzeba zrobić. Specjalista na naprawdę światowym poziomie. Widać na każdym kroku że świetnie przygotowany. Doświadczenie zdobyte również za granicą. POLECAMY i dziękujemy za ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Rafał Kęska

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 90

90-032 Łódź

Polecam. Wykonany przez dr. Morawskiego zabieg bez żadnych komplikacji i z b dobrym efektem. Dobrze rozpoznał przyczynę moich dolegliwości i dziś już mogę nie pamiętać o bólu. Szczegółowo wytłumaczył mi co powoduje mój ból w stopie i jak będzie wyglądał zabieg, na czym będzie polegał, co zostanie zrobione. Co do poświęconego mi czasu to jak na możliwości jakie daje nam NFZ i kolejki do specjalistów to starał się czas wykorzystać ...
Opinia dodana przez: Kasia

Pienista 41A/2
94-109 Łódź

Polecam wszystkim tego lekarza. Byłem u niego na wizycie 2 tygodnie temu w poradni w Aleksandrowie Ł. Pan doktor przepisał mi zastrzyki w kolano. Tego samego dnia wykupiłem receptę i doktor podał mi zastrzyk. Wreszcie przestało mnie boleć!!! Chodziłem od lekarza do lekarza, a dopiero doktor Podkański zareagował konkretnie. Grzeczny i sympatyczny, wszystko wytłumaczył. Widać, że chce człowiekowi pomóc.

Struga 20 (Medort)
90-513 Łódź

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Doskonały fachowiec, który unika wysyłania pacjenta na operację.

Łódź

bardzo dobry lekaż dobry kontakt i dbałość o pacjenta

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Świetny lekarz.Cechuje go duża empatia wobec pacjenta.Na chorobę patrzy nie tylko od strony schorzenia, którym zajmuje się ortopedia - patrzy całościowo .Gorąco polecam - rzadko dzisiaj o takiego specjalistę.
Opinia dodana przez: Jolanta

Ortopedzi w Łodzi