lekarz Piotr Waśniewski

Ortopeda

wspaniały doktor z powołania, operacja rąk mojej mamy przeprowadzona profesjonalnie, pełne zainteresowanie, poświęcenie czasu i uwagi pacjentowi, efekt taki że dziś mama może normalnie ruszać rękoma i wykonywać codzienne czynności. z całego serca polecam każdemu pana doktora. cudowny człowiek.

Świetny lekarz.Cechuje go duża empatia wobec pacjenta.Na chorobę patrzy nie tylko od strony schorzenia, którym zajmuje się ortopedia - patrzy całościowo .Gorąco polecam - rzadko dzisiaj o takiego specjalistę.

Świetny specjalista, lekarz, który stara się zrozumieć cierpienie pacjenta. Pełen profesjonalizm, empatia i chęć niesienia pomocy. Gorąco polecam.