Filtruj terminy

Traumatolog, Ortopeda

ICZMP w Łodzi
3 Maja 52
95-100 Zgierz

Mój synus urodził sie z wrodzon a wada stopy konsko- szpotawej.
Odrazu w szpitalu miał zalozony gips przez Szanowna Panią Ewę K.
Przez 8 miesiecy leczylismy się Pani Dr nas prowadziła, nacinała ścięgno, a dzis synus ma 13 miesięcy biega. Zapomnielismy juz o tym. Polecam Pania Doktor lekarz z powwołana. DOŚWIADCZONY !!!
Opinia dodana przez: sZYMON

lekarz Maciej Kowalewski

Traumatolog, Ortopeda

Parzęczewska 36/69
95-100 Zgierz

Bardzo się bałam wizyty u doktora po przeczytaniu tych kilku opinii. Nie wiem czy moja coś zmieni ale ja odniosłam zupełnie odmienne wrażenie. Doktor faktycznie trochę małomówny ale badania zlecił kompleksowe - rezonans rehabilitacja zalecenia, nie negował objawów a wręcz stwierdził, że coś mu się tam jeszcze nie podoba. Poświecił mi dużo czasu nie tak jak niektórzy 5 min i następny. Nie wiem po pierwszej wizycie czy jest godny polecenia ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Andrzej Tomecki

miejsce pracy nieaktualne!
Łąkowa 12a lok. 23
95-100 Zgierz

Wysokiej klasy profesjonalista, poza tym niezwykle życzliwy, pomógł mi skutecznie w nagłej sytuacji w niedzielę.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Piotr Waśniewski

Parzęczewska 36/69
95-100 Zgierz

wspaniały doktor z powołania, operacja rąk mojej mamy przeprowadzona profesjonalnie, pełne zainteresowanie, poświęcenie czasu i uwagi pacjentowi, efekt taki że dziś mama może normalnie ruszać rękoma i wykonywać codzienne czynności. z całego serca polecam każdemu pana doktora. cudowny człowiek.
Opinia dodana przez: karolina

lekarz Radosław Lebiedziński

Miejski Zespół Przychodni Rejonowych w Zgierzu
ulica Łęczycka 24a
95-100 Zgierz

Pierwszy profesjonalny orotepda i lekarz w moim zyciu.Lepszego lejarza nie mozna sobie wymarzyc.Szukalam specjalnue strony zeby moc pchwalic takiego specjalistę.Takiego lekarza ze świeca szukac.Pozdrawiam pacjentka 😘
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Zbigniew Kijas

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

Gabinet Ortopedyczny
Bazylijska 39
95-100 Zgierz

Świetny specjalista. Miałem problemy z nogą po złamaniu, a on wszystko dobrze zdiagnozował i pomógł wybrać odpowiednią rehabilitację. Teraz mogę już śmigać na nartach :) Polecam tego ortopedę!

lekarz Przemysław Długosz

Przychodnia