dr n. med. Ewa Kołecka

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

Mój synus urodził sie z wrodzon a wada stopy konsko- szpotawej. Odrazu w szpitalu miał zalozony gips przez Szanowna Panią Ewę K. Przez 8 miesiecy leczylismy się Pani Dr nas prowadziła, nacinała ścięgno, a dzis synus ma 13 miesięcy biega. Zapomnielismy juz o tym. Polecam Pania Doktor lekarz z powwołana. DOŚWIADCZONY !!!

Mój synus urodził sie z wrodzon a wada stopy konsko- szpotawej.
Odrazu w szpitalu miał zalozony gips przez Szanowna Panią Ewę K.

Odradzam Panią Doktor. Miałam skręcony staw kolanowy, po przeprowadzonym USG, Pani Doktor poleciła mi zabiegi (laser i pole magnetyczne). Po 2 tygodniach zabiegów stan kolana pogorszył się. Później odbyłam jeszcze 2 wizyty u Pani Doktor. Miałam robione zastrzyki (chyba jakiś lek przeciwzapalny) i brałam tabletki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Przy każdej wizycie Pani Doktor powtarzała, że jeszcze 2 tyg. i wszystko będzie dobrze, jednak poprawa nie następowała. W końcu musiałam udać się do innego lekarza. Kolejną rzecz jaką muszę zarzucić Pani Doktor jest to, że nie prowadzi karty pacjenta (jest to ...

Kolejną rzecz jaką muszę zarzucić Pani Doktor jest to, że nie prowadzi karty pacjenta (jest to karygodne!).
Gdy już moje leczenie dobiegło końca poszłam do Pani Doktor, aby wypisała mi przebieg historii leczenia (dokument był potrzebny w związku z wypłatą odszkodowania). Pani Doktor za wypisanie historii leczenia zażyczyła sobie 100zł (zajęło jej to nie więcej niż 10min)!!
Podsumowując: Zostawiłam u Pani Doktor 580zł - jednak jej leczenie nie odniosło żadnego skutku. No ale nie ma czemu się dziwić jeśli nie prowadzi się karty pacjenta, leczenie jest prowadzone w sposób chaotyczny i nieskoordynowany.
Nie polecam nikomu tego lekarza jeśli ma ktoś problemy z kolanem. Być może z innymi problemami ortopedycznymi Pani Doktor radzi sobie lepiej.. - ja już na pewno nie pojawię się w jej gabinecie.

Właśnie przebywam w CZMP na sali pani doktor. Bardzo miła, empatyczna i profesjonalna. Polecam leczenie u tak sympatycznej osoby :-)

Pani doktoer operowała stopy końsko-szpotawe u mojego synka - wszystko poszło dobrze, godny polecenia lekarz specjalista od wad wrodzonych.

p doktor leczyła bioderka córeczki z typu IIIa do Ia w 4 miesiące samą poduszeczką Frejki.

Lekarz godny polecenia charakteryzujący się olbrzymią wiedzą i doświadczeniem - pacjent jest w centrum uwagi.

Po urazie stawu barkowego (wypadek samochodowy) nie ma śladu. Podejście do pacjenta godne naśladowania.

Dzięki Pani Ewie córeczka po otwartym złamaniu kości udowej może swobodnie się poruszać. Leczenie długie ale skuteczne - POLECAM.

bardzo dobry specjalista, z sercem podchodzi do pacjenta.

bardzo dobry specjalista, z sercem podchodzi do pacjenta.

Dzięki niej na długi czas skończyły się moje problemy z kolanem, natychmiast pokierowała dalsze leczenie, operacja odbyła się pod jej nadzorem :) godna zaufania osoba :)