Filtruj terminy

Chirurg Ogólny Zgierz

lekarz Rafał Ziółkowski

szpital w Zgierzu

Zgierz

Znakomity Lekarz, rzetelny i profesjonalny, o wyjątkowo sumiennym i odpowiedzialnym podejściu do pacjenta, wielkie zaangażowanie i konsekwencja w stawianiu diagnozy i leczeniu. Przy tym wyjątkowo życzliwy, empatyczny i kulturalny Człowiek. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc, jakiej udzielił mojej 90-letniej Mamie. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Ewa Kołecka

Traumatolog, Ortopeda

ICZMP w Łodzi
3 Maja 52
95-100 Zgierz

Mój synus urodził sie z wrodzon a wada stopy konsko- szpotawej.
Odrazu w szpitalu miał zalozony gips przez Szanowna Panią Ewę K.
Przez 8 miesiecy leczylismy się Pani Dr nas prowadziła, nacinała ścięgno, a dzis synus ma 13 miesięcy biega. Zapomnielismy juz o tym. Polecam Pania Doktor lekarz z powwołana. DOŚWIADCZONY !!!
Opinia dodana przez: sZYMON

lekarz Krzysztof Hofman

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
ul. Parzęczewska 35
Zgierz

Fantastyczny człowiek, bardzo dobry lekarz. Pan Doktor zrobił dokładny wywiad, wszystko dokładnie wytłumaczył, rozwiał moje wątpliwości, zlecił odpowiednie leczenie i dietę. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Monika

dr Robert Kępa

Specjalistyczne Centrum Medyczne "WAMED'''' s.c. W. Kałużny, R. Błaszczyk
ulica Dąbrowskiego 6/8
95-100 Zgierz

Pan Doktor Robert Kępa to Wybitny Fachowiec i Klasy Specjalista w dziedzinie chirurgii.Pan Doktor przyjmuje w Poradni Wamed w Zgierzu,gdzie miałam Wielki Zaszczyt poznać Zacnego Pana Doktora..Specjalista Ten również Był moim Lekarzem prowadzącym na Oddziale szpitalnym oddziału chirurgii w szpitalu.w Zgierzu.niestety z przyczyn technicznych mój zabieg pęcherzyka żółciowego się nie odbył.Niemniej Pan Doktor Objął mnie specjalistyczną opieką Zacny Pan Doktor Przychodził do mnie bardzo często pytał o samopoczucie,Pan Doktor Dobrał ...
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Krzysztof Kaczka

Szpital Wojewódzki

95-100 Zgierz

Lekarz jak najbardziej kompetentny i chyba jedyny lekarz w Zgierskim Szpitalu na oddziale chirurgii, który interesuje się pacjentem i chce go wyleczyć (chociaż nie jest to łatwe). Pozostali lekarze pracujący na tymże oddziale potrafią czytać, pisać i czasem zrobić jakieś podstawowe zabiegi chirurgiczne. Jeżeli pojawia się pacjent z bardziej skomplikowaną chorobą to są dwa wyjścia: albo zdarzy się cud i wyzdrowieje albo umrze i nie będzie więcej marudził. Niektórzy nawet ...

lekarz Maciej Tomczyk

ulica Wiązowa 7
95-100 Zgierz

Byłam u Pana doktora jako orzecznika PZU. Jestem po złamaniu kości śródręcza. Doktor sympatyczny i grzeczny przeprowadził wywiad. Moje dłonie zostały dokładnie obejrzane i zbadane. Nie mam zastrzeżeń co do przebiegu wizyty.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Jakub Baszczyński

Solna 24
95-100 Zgierz

Lekarz o duzym doswiadczeniu,rzetelny,majacy empatie itp. itd.Opinie swja motywuje udana mastektomia.Naprawde polecam
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Miłosz Dobrogowski

Przychodnia
gen. Henryka Dąbrowskiego 6/8
95-100 Zgierz

Pelniacy obowiazki ordynatora chirurgii,dziala super,!!!Ale co najwazniejsze lekarz o duzej wiedzy i doswiadczeniu
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Bogdan Cisowski