Chirurg Ogólny Zgierz

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
ul. Parzęczewska 35
Zgierz

Fantastyczny człowiek, bardzo dobry lekarz. Pan Doktor zrobił dokładny wywiad, wszystko dokładnie wytłumaczył, rozwiał moje wątpliwości, zlecił odpowiednie leczenie i dietę. Szczerze polecam

Opinia dodana przez: Monika

Specjalistyczne Centrum Medyczne "WAMED'''' s.c. W. Kałużny, R. Błaszczyk
ulica Dąbrowskiego 6/8
95-100 Zgierz

Pan Doktor Robert Kępa to Wybitny Fachowiec i Klasy Specjalista w dziedzinie chirurgii.Pan Doktor przyjmuje w Poradni Wamed w Zgierzu,gdzie miałam Wielki Zaszczyt poznać Zacnego Pana Doktora..Specjalista Ten również Był moim Lekarzem prowadzącym na Oddziale szpitalnym oddziału chirurgii w szpitalu.w Zgierzu.niestety z przyczyn technicznych mój zabieg pęcherzyka żółciowego się nie odbył.Niemniej Pan Doktor Objął mnie specjalistyczną opieką Zacny Pan Doktor Przychodził do mnie bardzo często pytał o samopoczucie,Pan Doktor Dobrał Bardzo Dobrze środki farmakologiczne .Pan Doktor Respektuje Kartę Praw pacjenta,Wyciąga pomocną dłoń i serce na potrzeby pacjentów niepełnosprawnych..Pan Doktor w 100%Poświęca czas osobie chorej.Dziękuje Panie Doktorze za Wszystko.pacjentka Dorota Żaczek

Opinia dodana przez: Dorota

Solna 24
95-100 Zgierz

Lekarz o duzym doswiadczeniu,rzetelny,majacy empatie itp. itd.Opinie swja motywuje udana mastektomia.Naprawde polecam

Opinia dodana przez: Urszula

Przychodnia
gen. Henryka Dąbrowskiego 6/8
95-100 Zgierz

Pelniacy obowiazki ordynatora chirurgii,dziala super,!!!Ale co najwazniejsze lekarz o duzej wiedzy i doswiadczeniu

Opinia dodana przez: Urszula

Szpital Wojewódzki

95-100 Zgierz

Kompetentny,rzeczowy lekarz.Po znieczulicy i braku zainteresowania jakie spotkały mojego syna na izbie przyjęć w zgierskim szpitalu (dzień po świętach Bożego Narodzenia),Pan Doktor wykazał się dużym profesjonalizmem ,szybkie i trafne decyzje (operacja jelit i dwunastnicy) uratowały życie mojemu synowi po wypadku.

szpital w Zgierzu

Zgierz

Kilka dni temu pan dr. operował mi tętniaka aorty brzusznej metodą klasyczną, czyli na otwartej jamie brzusznej, jest to bardzo skomplikowana operacja wymagająca ogromnego doświadczenia praktycznego i tak zwanej intuicji chirurgicznej, wszystko zakończyło się pomyślnie. Wielkie dzięki panie doktorze !!!

Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Ewa Kołecka

Chirurg ogólny, Ortopeda

ICZMP w Łodzi
3 Maja 52
95-100 Zgierz

Właśnie przebywam w CZMP na sali pani doktor. Bardzo miła, empatyczna i profesjonalna. Polecam leczenie u tak sympatycznej osoby :-)

Opinia dodana przez: Ania

Tuwima 22/3