lekarz Maciej Tomczyk

Chirurg ogólny

1,5
2,5

Byłam u Pana doktora jako orzecznika PZU. Jestem po złamaniu kości śródręcza. Doktor sympatyczny i grzeczny przeprowadził wywiad. Moje dłonie zostały dokładnie obejrzane i zbadane. Nie mam zastrzeżeń co do przebiegu wizyty.

Lekarz bardzo ostrożny jako orzecznik towarzystwa ubezpieczeniowego, nie zakłada rękawiczek i nie bada. Brzydzi się choroby? Badania praktycznie nie było, ale orzeczenie wystawia. Lekarza radzę unikać a jeśli wystawi orzeczenie, należy złożyć odwołanie. Lekarza absolutnie nie polecam