lekarz Maciej Tomczyk

1,3
1,8

Szczerze odradzam. Lekarz nie zainteresowany pacjentem. Nie sympatyczny. Na zadane pytania coś pod nosem odpowie. Jakby za karę siedział i pacjentów przyjmował w przychodni.

Lekarz niezainteresowany pacjentem, wystawia opinię bez jakiegokolwiek kontaktu z pacjentem. Nie bierze pod uwagę całej dokumentacji medycznej. Wygląda na to że jego opinie pisane są na zapotrzebowanie ubezpieczyciela i dostosowane do potrzeb ubezpieczyciela.

Byłam u Pana doktora jako orzecznika PZU. Jestem po złamaniu kości śródręcza. Doktor sympatyczny i grzeczny przeprowadził wywiad. Moje dłonie zostały dokładnie obejrzane i zbadane. Nie mam zastrzeżeń co do przebiegu wizyty.

Lekarz bardzo ostrożny jako orzecznik towarzystwa ubezpieczeniowego, nie zakłada rękawiczek i nie bada. Brzydzi się choroby? Badania praktycznie nie było, ale orzeczenie wystawia. Lekarza radzę unikać a jeśli wystawi orzeczenie, należy złożyć odwołanie. Lekarza absolutnie nie polecam