dr n. med. Ewa Kołecka

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

Pani doktor skladala mi staw po ciezkim urazie. Wielu lekarzy mowilo zebym pogodzil sie z czesciowa niesprawnoscia nogi a Pani doktor zoperowala kolano i teraz po 2 latach nie ma nawet sladu po urazie. Goraco polecam, wybitny specjalista.

Otoczyła opieką naszą córkę tak jakby to było jej dziecko. Dzięki temu nasza córa jest w pełni sprawną dziewczynką. To chyba wystarczający komentarz, komentarz który mówi sam za siebie.

Pani Kołecka jest super specjalistą w dziedzinie ortopedii. Przeprowadziła operację stopy końsko szpotawej u mojego synka gdy miał 7mies. Bartosz ma w tej chwili 8 lat i o wadzie tej dzięki Pani doktor już dawno zapomnieliśmy. Polecam wszystkim, nie zawiedziecie sie na pewno.

u pani doktor z moim synkiem bylam 5 min lacznie z rozebraniem i ubraniem go zima (takze kombinezon i czapka) i zrobieniem usg i nic dobrego z tego nie wyniklo

Kompetentna, rzeczowa i ma podejście do pacjenta! POLECAM!

Kompetentna, rzeczowa i ma podejście do pacjenta! POLECAM!

Odradzam tego lekarza wszystkim. A przynajmniej tym którzy mają problemy z kolanem. Jak dla mnie ta Pani Doktor nie zna się na wielu rzeczach i ciężko jest się z nią dogadać.

absolutnie odradzam. synek miał dianozę stopy końsko-szpotawe. od samego początku był źle prowadzony, źle zakładane gipsy, nieznajomość metody Ponsetiego - jedyna skuteczna metoda w leczeniu sks. zdecydowanie odradzam

zdecydowanie odradzam