dr n. med. Ewa Kołecka

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

u pani doktor z moim synkiem bylam 5 min lacznie z rozebraniem i ubraniem go zima (takze kombinezon i czapka) i zrobieniem usg i nic dobrego z tego nie wyniklo

Odradzam Panią Doktor. Miałam skręcony staw kolanowy, po przeprowadzonym USG, Pani Doktor poleciła mi zabiegi (laser i pole magnetyczne). Po 2 tygodniach zabiegów stan kolana pogorszył się. Później odbyłam jeszcze 2 wizyty u Pani Doktor. Miałam robione zastrzyki (chyba jakiś lek przeciwzapalny) i brałam tabletki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Przy każdej wizycie Pani Doktor powtarzała, że jeszcze 2 tyg. i wszystko będzie dobrze, jednak poprawa nie następowała. W końcu musiałam udać się do innego lekarza. Kolejną rzecz jaką muszę zarzucić Pani Doktor jest to, że nie prowadzi karty pacjenta (jest to ...

Kolejną rzecz jaką muszę zarzucić Pani Doktor jest to, że nie prowadzi karty pacjenta (jest to karygodne!).
Gdy już moje leczenie dobiegło końca poszłam do Pani Doktor, aby wypisała mi przebieg historii leczenia (dokument był potrzebny w związku z wypłatą odszkodowania). Pani Doktor za wypisanie historii leczenia zażyczyła sobie 100zł (zajęło jej to nie więcej niż 10min)!!
Podsumowując: Zostawiłam u Pani Doktor 580zł - jednak jej leczenie nie odniosło żadnego skutku. No ale nie ma czemu się dziwić jeśli nie prowadzi się karty pacjenta, leczenie jest prowadzone w sposób chaotyczny i nieskoordynowany.
Nie polecam nikomu tego lekarza jeśli ma ktoś problemy z kolanem. Być może z innymi problemami ortopedycznymi Pani Doktor radzi sobie lepiej.. - ja już na pewno nie pojawię się w jej gabinecie.

Odradzam tego lekarza wszystkim. A przynajmniej tym którzy mają problemy z kolanem. Jak dla mnie ta Pani Doktor nie zna się na wielu rzeczach i ciężko jest się z nią dogadać.

Pani Kołecka jest super specjalistą w dziedzinie ortopedii. Przeprowadziła operację stopy końsko szpotawej u mojego synka gdy miał 7mies. Bartosz ma w tej chwili 8 lat i o wadzie tej dzięki Pani doktor już dawno zapomnieliśmy. Polecam wszystkim, nie zawiedziecie sie na pewno.

Kompetentna, rzeczowa i ma podejście do pacjenta! POLECAM!

Kompetentna, rzeczowa i ma podejście do pacjenta! POLECAM!

absolutnie odradzam. synek miał dianozę stopy końsko-szpotawe. od samego początku był źle prowadzony, źle zakładane gipsy, nieznajomość metody Ponsetiego - jedyna skuteczna metoda w leczeniu sks. zdecydowanie odradzam

zdecydowanie odradzam

Otoczyła opieką naszą córkę tak jakby to było jej dziecko. Dzięki temu nasza córa jest w pełni sprawną dziewczynką. To chyba wystarczający komentarz, komentarz który mówi sam za siebie.