Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Traumatolog Zgierz

- 3

lekarz Zbigniew Kijas

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 1

Gabinet Ortopedyczny
Bazylijska 39
95-100 Zgierz

Średnia ocen: 4,5/5
Świetny specjalista. Miałem problemy z nogą po złamaniu, a on wszystko dobrze zdiagnozował i pomógł wybrać odpowiednią rehabilitację. Teraz mogę już śmigać na nartach :) Polecam tego ortopedę!
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Ewa Kołecka

Ortopeda, Traumatolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 17

ICZMP w Łodzi
3 Maja 52
95-100 Zgierz

Średnia ocen: 4,2/5
Mój synus urodził sie z wrodzon a wada stopy konsko- szpotawej. Odrazu w szpitalu miał zalozony gips przez Szanowna Panią Ewę K. Przez 8 miesiecy leczylismy się Pani Dr nas prowadziła, nacinała ścięgno, a dzis synus ma 13 miesięcy biega. Zapomnielismy juz o tym. Polecam Pania Doktor lekarz z powwołana. DOŚWIADCZONY !!!
Opinia dodana przez: sZYMON

lekarz Maciej Kowalewski

Ortopeda, Traumatolog

liczba opinii: 28

Parzęczewska 36/69
95-100 Zgierz

Średnia ocen: 1,2/5
Dziwie sie,ze ten czlowiek jest lekarzem z takim podejsciem do pacjenta. Zero empatii,chamski,niezainteresowany w moim przypadku reka po operacji - nie widzial opuchlizny oczywiscie nie patrzac nawet na reke. Na informacje,ze reka boli powiedzial,zeby isc do neurologa. Szczytem wszystkiego byla juz nieznajomosc lekow przez lekarza i kiedy powiedzialam,ze to zestaw witamin z grupy B powiedzial,ze witaminy to moge sobie kupic w aptece bez recepty. Dopiero gdy pielwgniarka-asystentka powiedziala mu,ze dane ...
Opinia dodana przez: Joanna


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat