lekarz Mateusz Grabicki

Super polecam profesjonalne podejście do pacjenta wzbudza zaufanie oddany pacjentowi przejrzyste tłumaczenie ewentualnie problemu

Najlepszy specjalista do jakiego chodziłem nie ma lepszego w Wieluniu i okolicach pełen profesjonalizm w dodatku normalny uśmiechnięty można o wszystko zapytać ma czas dla pacjenta a nie wszystko na szybko i w dodatku nie jest dusi groszem jak większość naprawdę polecam w 100 procentach.

przed chwiląNOWA-Edytuj Polecam dr Mateusza Grabickiego .Profesjonalne podejście do pacjenta, trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Bardzo miła atmosfera w gabinecie to dodatkowy atut.

przed chwiląNOWA-Edytuj

Trafna diagnoza,natychmiastowa ,odczuwalna poprawa po zastosowaniu leku.Lekarz informuje również o przebiegu ewentualnego dalszego leczenia gdyby zaistniała taka potrzeba.Nie było takiej konieczności.Polecam!