dr n. med. Zbigniew Lipczykdr n. med. Zbigniew Lipczyk - zdjęcie profilowe

dr n. med. Zbigniew Lipczyk

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Nazywam się Zbigniew Lipczyk.

Nazywam się Zbigniew Lipczyk.

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiadam specjalizację II z dziedziny ortopedii i traumatologii (1991), Mam umiejętności eksperckie z dziedziny ultrasonografii ortopedycznej poświadczone przez Polskie Towarzystwo Ultrasonografii.

W 1995 r. uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy doktorskiej: „Algorytm diagnostyczno – terapeutyczny dysplazji stawu biodrowego”.

2005 – 2016 pełniłem funkcję Zastęcy ...

bardzo dobry lekarz, z powołaniem. Konkretnie i na temat wyjaśnione, ustalony plan leczenia, jestem po wizycie i badaniach u Pana Lipczyka. Lekarz ma ogromną wiedzę i wzbudza zaufanie, polecam, jestem pod kontrolą Pana Lipczyka

Byłam na wizycie z córką, miała problem z kolanem, zrobił usg i od razu zlecił leczenie. Bardzo sympatyczny i rzeczowy, wytłumaczył mi wszystko też jak mamy rehabilitować kolano.

Pan Doktor operował mnie jak byłam mała, ale do tej pory jestem mu wdzięczna za kawał dobrej roboty. Miał fajne podejście i wytłumaczył mi wszystko. Godny polecenia

Doktor jest super! Wszystkim gorąco polecam. To uprzejmy, umiejący rzeczowo wyjaśnić profesjonalista.

Również mam bardzo dobre zdanie o tym lekarzu. Jest fachowcem w tym co robi. Mojemu dziecku operował stopę płasko-koślawą. Jesteśmy zadowoleni z efektów. Nie ma różnicy, czy wizyta prywatna, czy publiczna-Dr Lipczyk poświęca tyle samo uwagi, jest dokładny i szczegółowo odpowiada na każde zadane pytanie. Jednak sam pobyt w szpitalu ICZMP wspominam nieciekawie. Z lekarzem jest tam trudny kontakt. Ogólnie rodzic musi wszystkiego dopilnować i o wszystko się prosić.

Jak dla mnie świetny lekarz. Wszystko tłumaczy, co i jak dlaczego itd. Jest bardzo sympatyczny. Widać że zależy mu na dobru pacjenta. Na oddziale dobrze opiekuje się pacjentami. Na każde pytanie odpowie. Czasu na wizytę poświęca odpowiednio dużo. Za nim podejmie jakieś poważniejsze działania (typu operacja) najpierw wyśle na wszystkie badania żeby się upewnić, no chyba że ma 100% pewność. BARDZO POLECAM!

Fantastyczny fachowiec, a w dodatku z sercem w odpowiednim miejscu. Polecam wszystkim rodzicom z dziećmi, z problemami ortopedycznymi ( zwłaszcza z problemami kolan ).

Wszystko wytłumaczy co i jak .. godny polecenia... Sympatyczny, z poczuciem humoru. Polecam

Wszystko wytłumaczy co i jak .. godny polecenia...
Sympatyczny, z poczuciem humoru.

Polecam

mojej corce z przywiedziona stopa zalozyl gips na cAla nozke a mialA tydzien co jest kompletnym idiotyzmem. leczenie nie przynioslo zadnej poprawy i dziecko musialo miec zalozony nowy gips "bucik" u innego lekarza.leczenie przynioslo efekt. pan libczyk powinien nazywac sie dr kasa

BARDZO DOBRY LEKARZ !! GODNY POLECENIA !

BARDZO DOBRY LEKARZ !! GODNY POLECENIA !