dr n. med. Zbigniew Lipczykdr n. med. Zbigniew Lipczyk - zdjęcie profilowe

dr n. med. Zbigniew Lipczyk

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Nazywam się Zbigniew Lipczyk.

Nazywam się Zbigniew Lipczyk.

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiadam specjalizację II z dziedziny ortopedii i traumatologii (1991), Mam umiejętności eksperckie z dziedziny ultrasonografii ortopedycznej poświadczone przez Polskie Towarzystwo Ultrasonografii.

W 1995 r. uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy doktorskiej: „Algorytm diagnostyczno – terapeutyczny dysplazji stawu biodrowego”.

2005 – 2016 pełniłem funkcję Zastęcy ...

Jak dla mnie świetny lekarz. Wszystko tłumaczy, co i jak dlaczego itd. Jest bardzo sympatyczny. Widać że zależy mu na dobru pacjenta. Na oddziale dobrze opiekuje się pacjentami. Na każde pytanie odpowie. Czasu na wizytę poświęca odpowiednio dużo. Za nim podejmie jakieś poważniejsze działania (typu operacja) najpierw wyśle na wszystkie badania żeby się upewnić, no chyba że ma 100% pewność. BARDZO POLECAM!

BARDZO DOBRY LEKARZ !! GODNY POLECENIA !

BARDZO DOBRY LEKARZ !! GODNY POLECENIA !

Kompetentny,bardzo precyzyjny.Troche mało dostępny ale napewno godny polecenia .

dziś robił operację mojej siostrzenicy. Jak będzie nie wiem... Oceniam go na bardzo dobrze i modle się , żeby wszystko było dobrze

jest kompetentny,bardzo dobrze wykonuje operacje oraz fachowa opieka po operacji, jako człowiek taktowny, miły, uprzejmy