lekarz Paweł Kuligiewicz

Ortopeda, Traumatolog

Zdolności perswazji odnośnie konieczności przeprowadzenia operacji zerwanego ścięgna Achillesa a następnie prawidłowe leczenie i rehabilitacja spowodowały, że po kontuzji nie ma śladu (oczywiście poza blizną). Dziękuję. Bardzo polecam Pana Doktora.

Dziękuję.
Bardzo polecam Pana Doktora.

I ja się dołączę do pozytywnych opinii o Panu Doktorze Kuligiewiczu Byłam ostatnio u niego na wizycie kiedy zastępował innego, też bardzo dobrego lekarza z tej placówki Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty,wyjaśnił sporo rzeczy,odpowiadał na każde pytanie,bez problemu mogłam zerknąć na postęp zrastania się mojej stopy po złamaniu Mimo mojego ogólnego strachu przed wizytami lekarskimi,który mam od najmłodszych lat,rozmowa z panem Pawłem,rozluźniła mnie całkiem,przede wszystkim jego spokojne i cierpliwe podejście do pacjenta sprawiło,że cały strach minął Reasumując,z czystym sumieniem polecam

I ja się dołączę do pozytywnych opinii o Panu Doktorze Kuligiewiczu
Reasumując,z czystym sumieniem polecam

Są jeszcze prawdziwi lekarze. Polecam wszystkim którzy szukają lekarza który wyleczy a nie wydoi z pieniędzy.Jestem pod opieką od 1999 roku.Tylko dzięki niemu i przy jego udziale wstawione dwie kompletne endoprotezy bioder i wszystko ok.jak na tak poważny zabieg....wielkie dzięki

Są jeszcze prawdziwi lekarze.

U mojej mamy (91 lat) stwierdzono złamanie przezkrętarzowe prawej kości udowej. Operację zespolenia wykonał mistrzowsko dr Kuligiewicz (metoda mało obciążająca, niewielka ranka). W trzecim dniu po operacji mama już mogła usiąść i mam nadzieję, że z każdym dniem będzie lepiej.Wyrażam słowa uznania za kompetencję i dziękuję, że wzbudził Pan moją sympatię i zaufanie. Córka Stefanii P.

Jestem po operacji kolana w szpitalu im. Sonnenberga w Łodzi. Lekarz jest godny polecenia, jest kompetentny, a jego podejście do pacjenta jest super. Jest cierpliwy i konkretny. Jacek R.

Jacek R.

Odpowiednie predyspozycje do wykonywania zawodu lekarza.

Odpowiednie predyspozycje do wykonywania zawodu lekarza.

polecam- konkretny, wyczerpująco wyjaśni wszelkie wątpliwosci.

polecam- konkretny, wyczerpująco wyjaśni wszelkie wątpliwosci.