dr Paweł Rozmus

Ortopeda, Traumatolog

Dr. Paweł Rozmus jest najlepszym lekarzem ortopeda jakiego znam. Miałam dwie operacje na kolano. Pierwsza robił jakiś lekarz z łodzi i troszkę zawalił sprawę a druga robił Dr. Rozmus i jest bardzo dobrze. Zajął się też moim bratem i urazem kolana oraz teraz moja mama i urazen stopy. Jest to lekarz naprawdę godny polecenia. Prace wykonuje dobrze i bez poprawek :-)

Jeżeli wszyscy lekarze podchodzili do pacjenta i swojej pracy jak doktor Rozmus to z pewnością ludzie nie narzekali by tak na leczenie w naszym kraju

Pan Pawel robil mi kolana dwa razy. Raz szyl lekotke i drobna obrobka chrzastki pol roku temuw kutnie. Po raz drugi 3 dni temu rekonstruowal mi acl w szpitalu w jedrzejowie gdzie mnie skierowal. SZpoital fantastyczny polecam bardzo. Jest ortopeda naprawde godnym polecenie. Wysokiej klasy. Interesuje sie pacjentem a swoja prace wykonuje perfekcyjnie. Jeszcze raz polecam. Gdyby cos stalo mi sie w przyszlosci udalbym sie napewno wlasnie do niego

Witam często jeżdżę po lekarzach z dziećmi ale takiego jak dr Paweł nigdy nie spotkalam widac że jest to lekarz z powolania operowal moją córkę i naprawde wszystkim polecam każdej chorej osobie zycze aby spotkala takiego cudownego lekarza . POZDRAWIAM

Pan Paweł jest, według mnie, bardzo dobrym lekarzem, po operacji przychodził nawet kilka razy dziennie pytać się o samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Umie wszystko pacjentowi wytłumaczyć w sposób zrozumiały. Dba o swoich pacjentów, jest kompetentny i bardzo lubi swoją pracę i to właśnie widać widać:) Polecam Pana Pawła wszystkim, a w szczególności osobom z problemami z kolanami.

Polecam Pana Pawła wszystkim, a w szczególności osobom z problemami z kolanami.

Leczyłam się u doktora Rozumsa w Kutnie i jestem bardzo zadowolona. Robił mi rekonstrukcję ACL. Po operacji interesował się stanem zdrowia. Jest bardzo kompetentny i godny zaufania. Polecam!!!

Pan Paweł Rozmus jest świetnym specjalistom. Polecam wszystkim :)

Pan Paweł Rozmus jest świetnym specjalistom. Polecam wszystkim :)

polecam pana rozmusa...świetny lekarz pan paweł jest kompetentny doświadczony i bardzo dobrze wykonuje swoją pracę widać że kocha to co robi

polecam pana rozmusa...świetny lekarz

Bardzo dobry ortopeda. Kompetentny, interesuje się pacjentem. Polecam

Bardzo dobry ortopeda. Kompetentny, interesuje się pacjentem. Polecam

Wysoki specjalista. Operował mnie dzięki niemu odzyskałem pewną sprawnośń .Operacja biodra.