Placówka Łask
Placówka ulica Św. Stanisława 1
Oddział dzienny psychiatryczny
Placówka Kamińskiego 30/3
Placówka Pożarna 4 gab 1
Placówka Grota-Roweckiego 29/2
Placówka Monte Cassino 16b lok. 84
Placówka ul. Józefa Bema 6/28
Placówka ulica 35-Lecia 1a
NZOZ Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego Panaceum
Gabinet gen. Okulickiego 56
Centrum Zdrowia i Psychoterapii
bestDent
Placówka Kamińskiego 30/3
Gabinet Psychologiczny Agnieszka Rabazińska
Placówka ul. Jesienna 10
Przychodnia Mickiewicza www.logop-logopedia.prv.pl
Placówka Startowa 1/gab.14
Placówka 541
Placówka ulica Łużycka
Krzysztof Januszko Terapia Manualna
Placówka Księcia Bolka Świdnickiego 22/1
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OKO-CENTRUM" Gdesz Ryszard
CM KRZYWOUSTEGO
Jerzy Zdzisław Urbanowicz Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Instytut Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Prywatna Przychodnia Lekarska
Placówka Al. Niepodległości 771
Prywatny Gabinet Stomatologiczny lek. dent. Jadwiga Otulak- Rabenda i wspólnicy
Placówka Kujawska 15
Placówka Zielona Góra
Placówka ulica 1 Maja 18
Placówka ul. Plac Partyzantów 24
Placówka Świerczewskiego 11/4
Placówka ul. Pilczycka 198e
Prywatny Gabinet Lekarski
Placówka Turmoncka 22/U2C
Klinika
Gabinet Stomatologiczny
INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Gabinet Kraszewskiego 5, pok.10
Centrum Medyczne LIM
Placówka Wąwozowa 6 lok./8 B
Gabinet Stomatologiczny
Placówka ul. Południowa 47
Placówka Przygodna 14/2,2a
klinika
NZOZ JAN MEDIC
Neuroteam Sp. z o.o.
Filia Nr 1 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endoterapia
Placówka ulica Będzińska 26/24
Placówka Złotno 17a
STOMA S.C.
Placówka ulica Powstańców Śląskich 81
Dom Lekarski
NZOZ Pogotowie Ratunkowe "SAWMED"
Placówka Rzeczna 39
Pracownia Psychoterapii Justyna Rać
Poradnia Arkońska
Starmedica -Centrum Medyczne w Stargardzie Szczecińskim
Placówka Spichrzowa 42
Placówka Pułaskiego 69
Położnictwo i Ginekologia
Przychodnia
Placówka ulica Radziwiłłowska 25/7
Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
inter-medicus
NZOZ Podkarpacki Ośrodek Pulmonologii i Alergologii Prof. Andrzeja M. Fala
Placówka aleja Piłsudskiego Józefa 17
Placówka Lawendowa 9
ZOZ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Placówka ul. A. Hryniewickiego 6C/7
Przychodnia Pruchnik
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
Placówka Szklarka Trzcielska 21
Med4Kids
Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ResCardia" sp. z o.o.
,, VITA MED " CENTRUM MEDYCZNE
Niepibliczny Ambulatoryjny ZOZ w Piszu
Niepibliczny Ambulatoryjny ZOZ w Piszu
NZOZ Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego Panaceum
Placówka Wyjazdowa 39
Gabinet Al. Jerozolimskie 65/79 (Centrum Medyczne LIM)
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Lekarza Rodzinnego
Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Zdzisław Rachwał
Gabinet Kilińskiego 67a
Placówka Polna 13
Placówka ul. Grunwaldzka 18
Placówka Swobodna 13/2
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED-LAB s.c. Laboratorium Analityczne
spółka cywilna Praktyka Grupowa Lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej Witold Kurowski, Roman Matonóg
Placówka Sokola 28/30/3
Gabinet Wolności 12
Placówka Solna 28
PRZYCHODNIA NA BISKUPINIE
Pogotowie Ratunkowe
Placówka ulica Hetmana Żółkiewskiego 12
Placówka Piłsudskiego 19/19
Przychodnia
Placówka Śniadeckich 22
Placówka ulica Ponikwoda 31A
MEDREM-POLIKLINIKA
Placówka Śniadeckich 22
I Klinika Urologii
Centrum Medyczne Medrun Warszawa
Placówka ul. Tytusa Chałubińskiego 26
Gabinet Tęczy 12
Placówka Daleka 1/3/20
Gabinet
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AXON" Michałek & Bienek Sp. p.
Poradnia In Altum
Laboratorium Medyczne Synevo Włocławek Kilińskiego
Placówka ulica Mariacka 1c/12
Placówka Kołobrzeska 13E/2
Placówka ulica PCK 7/2
Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego
Placówka ulica Lawinowa 5A
Placówka Jabłońskiego 14 lok. 3
Gabinet Piłsudskiego 22
Placówka 3 Maja 20
Lekarze Specjaliści
Placówka Lasowice Wielkie 77
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
Gabinet Niemcewicza 4
Placówka ulica Wapienicka 77
Placówka Topolowa 69
Placówka Bp. Bandurskiego Władysła 36
Placówka Lelewela 18
Placówka Słomińskiego 17 lok. 7
Międzyleski Szpital Specjalistyczny
Uzdrowisko Wysowa Spółka Akcyjna
Placówka Zabielska 45
Placówka ulica Rejtana 7/3
Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
Placówka ul. Zagórska 97/3/4
Szpital Wodzisław
Placówka ulica Chrobrego 110
Placówka Sokola 12
Placówka ulica Ks.Bilińskiego 2
Dent-a-Medical S.A. Niepubliczny Zakład Opieki Zrowotnej
Placówka Gryglewskiego 5A/5
Placówka ul. I Armii Wojska Polskiego 6A
specjalistyczny gabinet stomatologiczny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Żwaków" Sp. z o.o.
Szpital Gliwice
Placówka ul. Pszowska 1A
GAJ- Gabinet Terapetyczny
Placówka Słonecznikowa 2
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
PORADNIE
Poradnia Rodzinna Podhorce
Placówka Artemidy 4/2
Placówka ulica Ligi Polskiej 12L
Placówka Słowackiego 22
Gabinet Ortopedyczny
Placówka Kraków
Gabinet ul. Cystersów 16
Placówka Łazienna 32/2
PSYCHE Gabinet Psychoterapii i Diagnozy Psychologicznej
PSYCHE Gabinet Psychoterapii i Diagnozy Psychologicznej
Gabinet 11 listopada 4/14
Anestezjologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wargocki i Partnerzy
NZOZ „Nasz Lekarz”
NZOZ Centrum Medycyny Pracy
LUX MED
LUX MED Sp. z.o.o.
MalinowaMed
NZOZ Medycyne Rodzinna
Placówka Daszyńskiego 55
Oddział Zawadzkie
Medeor Plus Szpital Wielospecjalistyczny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SAN-MED" s.c.
Gabinet Dietetyczny
Placówka Wielowieś 19
Placówka ul. Żwirki i Wigury 14
Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Zdrowie Naszych Dzieci
MalinowaMed
Placówka Wita Stwosza 40
Placówka Zielony Rynek 6/36
Placówka Ludowa 1/7/24
Placówka Kopernika 39
Placówka Rosiczki 6
CSK MSWiA
Gabinet lekarski
Gabinet Okulistyczny Mariusz Rączy
Placówka Przemyska 24
Placówka ulica Szar.Szeregów 5
Placówka pl. Szarych Szeregów 5
Lekarska Spółdzielnia Pracy "MEDICA"
Placówka Langiewicza 2
Zespół Pozaszpitalnej Opieki Całodobowej
Placówka Różana 5
Stomatologia MM dent
Placówka Rogera 10
Spółka Partnerska Lekarzy Przychodnia "ZDROWIE" - Anna Graczyk-Duda, Ewa Raczyńska, Andrzej Walorski, Roman Wróbel
Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Przychodnia Chopina 22