Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WILMED
NZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Na Rotmance"
NZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Na Rotmance"
Placówka Nowy Świat 10/4
Filia w Sidrze
Placówka Szmaragdowa 2
Rodzinna Praktyka Lekarska Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej s. c.
Placówka Świniary Nowe 98
Placówka Armii Krajowej 14
Szpital Wojewódzki
Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka
Placówka Damroki 8/10
4 WSK Wrocław
Placówka Marchlewskiego 4
Placówka Radomsko
NovoDENT-MED
Gabinet Śmiała 60
Placówka Żytnia 16 lok. 50
Lilla Dent
Placówka Zygmunta Krasińskiego 33/40
Akademia rozwoju LOOK
Placówka ulica Wojska Polskiego 8/24
Placówka ulica Wyspiańskiego 11A
Placówka Janasa 31
Multi-Med Sp. z o.o.
Placówka Promienista 15
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medyczne Verbena"
Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Placówka Dorszowa 1A
SP ZOZ w Wieluniu
Placówka Saska 105/lok 99
Placówka ulica Sportowa 43/6
Gabinet Lekarski Andrzej Redliński Lekarz Medycyny Pracy
Centrum Medyczne Julianów
Placówka Hutnicza 89
Placówka Słowackiego 37/11
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy
CERTUS
Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED
Placówka ul. Stanisława Mikołajczyka 40
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku
Placówka Leszczynowa 5/6
Placówka Stodolna 18
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej AMICUS Pediatria i Rehabilitacja Adrianna i Dariusz Szychta
Placówka Topolowa 1
Placówka Mickiewicza 109 lok. 4
Placówka Mickiewicza 109 lok. 4
Centrum Homeopatii
Przychodnia Wielospecjalistyczna
CADENT
Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ars Medica"
Optyk za Rogiem
Placówka ulica Piastów 10
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gostyninie
ZESPÓŁ PORADNI "ZDROWIE"
Agia Medica
GCZD
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdyni-Oksywiu
Gabinet Opieki Psychologicznej Parasolka
Placówka Pułaskiego 42E
Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
Placówka ulica Legionów 2
Placówka ulica Legionów 2
Reg- Dent
"Vita-Med."
Placówka Konopnickiej 22
Placówka Warszawa
Placówka ulica Ks.Bilińskiego 2
Malarze Uśmiechu
Szpital ul. Leśna
Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny
Placówka ul. Józefa Piłsudskiego 51
SPZOZ Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego i Zamkniętego
Szpital Eskulap
Placówka Kartezjusza 2 lok.307
Filia nr 2
Placówka Łubnice 115
Gabinety Medyczne B. A. Rauk s. c.
NZOZ Przychodnia Mickiewicza
Placówka Wojska Polskiego 30 A
Placówka Śląska 11
Przychodnia Łazy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.A.-MED
Przychodnia Lekarska WAT SPZOZ
CSK MSWiA
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Głubczycach
Miejsko-Gminny Zespół Zakładów Opieki Podstawowej w Ścinawie
Prywatna Praktyka Kardiologiczna Paweł Rehan
Miejsko-Gminny Zespół Zakładów Opieki Podstawowej w Ścinawie
Placówka ul. Strzelecka 8
Placówka Malinowa 26
Placówka Poznań
Placówka ul. Strzelecka 8
NZOZ Centrum Terapii DIALOG
RODZINA
CM KRZYWOUSTEGO
Klinika Wrocławska 41
Przychodnia ul.Sikorskiego19 Głogów
Placówka Lanciego 10a/2
Placówka ulica Dąbrówki 8B
http://www.zielinskiego.pl/index.html
Przychodnia ul.Mickiewicza
Placówka Wojska Polskiego 3 lok. 12
Centrum Medyczne CDS Ewa Domańska
carident
Placówka Kościuszki 49
Placówka Ks. Jałowego 8 A
Przychodnia Wisznia Mała
Placówka Jugosłowiańska / 65d
Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
Zespół Poradni Specjalistycznych
Przychodnia na Hallera
Placówka ulica Szwedzka 23
Przychodnia skarbka z Gór
Placówka Zawilcowa 3
Gabinet Traugutta 9
Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Placówka Zawilcowa 3
Placówka ulica Opolska 36B
FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej
Placówka Sołdka 15A
MEDICUS S.C.
Placówka ul. Wojska Polskiego 2
Placówka ul. Wojska Polskiego 2
Placówka Sokola 77
Placówka Dereniowa 1/17
Przychodnia Specjalistyczna
Katedra i Klinika Okulistyki UM
Placówka Grażyny 18
Placówka Skrajna 29
Placówka ulica Gwarków 1
Gabinet Nauczycielska 5 lok. 3
NZOZ JAR-MEDIC
Gabinet Gdańska 13
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnie Specjalistyczne "MEDIMAR"
Placówka Mickiewicza Adama 32/20
Placówka Kolbe Maksymiliana 9
ZOZ Centrum Dentystyczne T-Dental Józef Tutkowski
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ROKMED"
"Specmed Radiologia" Adam Miller Jerzy Muśko sp.j.
Placówka Żeromskiego 39
Pracownia diagnostyczna
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
Gabinet Stomatologiczny
Placówka ulica Śląska 36/6
Centrum Medyczne Białołęka (Skarbka z Gór)
Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Placówka Powstania Styczniowego 3
Placówka Północna 46
Placówka ul. Partyzantów 27
Przychodnia "HIPOKRATES" Sp. z o.o.
Placówka ul. Żarecka 24
Szpital 28 czerwca
klinika ortopedii dziecięcej
klinika ortopedii dziecięcej
Gabinet Narutowicza 19
Lux Med Sp. z.o.o.
Stomatologia Porębowie
SPZOZ Warszawa Ursynów
IRIS Gabinet Okulistyczny
Placówka Wyszyńskiego 7 bl.16/450
Placówka Pl. Wolności 7/9/3
Placówka Cmentarna 6
Przychodnia
Podstawowa Opieka Zdrowotna
Placówka Sarmacka 20/47
Prywatny Gabinet Stomatologiczny Tomasz Rejniak
Placówka Pl. Wolności 7/9/3
Szpital Zachodni
Placówka Górczewska 80/70
Placówka Wilcza 2/4/8
Gabinet Ogrodowa
Placówka Czarnieckiego 70 A
ADIUTUS-Gabinet Psychologiczno-Pedagogiczny
Przychodnia Warszawa
Placówka Mickiewicza Adama 4/5
Rodzinna Przychodnia Lekarska
okulistyka
Rodzinna Przychodnia Lekarska
Placówka Pułku Piechoty "Wilków" 40/6
Placówka ulica Wąska 2/1
Oddział XII Międzylesie
plac koscielny
gabiet
Placówka Wiolinowa 12/14
Nowodworskie Centrum Medyczne
Przychodnia WÓJTOWSKA 3
WiP - Warsztaty i Psychoterapia
Centrum Medyczne NZOZ "Starówka"
Prywatny Gabinet Lekarski
Placówka ul. Jana Sobieskiego 14/61
Podstawowa Opieka Zdrowotna
Placówka J. Bruna 9/lok.14
Placówka ul. Kosiarzy 37/90
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
NZOZ MEDICO
DARIMED
Przychodnia Srokowo
Przychodnia Opole