Lekarze z nazwiskiem zaczynającym się na literę U

Artur Uba Internista

SPZZOZ STASZÓW

Jolanta Uba

NZOZ Poradnia Leczenia Osteoporozy i Chorób Narządu Ruchu - Leczenie Hospitalizacyjne

Cezary Ubaka Lekarz rodzinny

Placówka Lewakowskiego 3 a/4

Roman Uberman Ortopeda

Placówka al. Niepodległości 1 (Aldemed

Bożena Ubik-Wróbel Nefrolog - Pediatra

Placówka ulica Drzymały 12/1

Danuta Ubowska-Grassmann Neurolog

Placówka Krasickiego 5/18

Janusz Ubych Chirurg ogólny

Placówka ulica Szpitalna 11

Anna Ubych Internista - Lekarz rodzinny

Placówka ulica Szpitalna 11

Jolanta Ubysz Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZAWIDAWIE" Sp. z o.o.

Jadwiga Ubysz Internista

Placówka Warneńska 3/76

Marzena Ubysz Stomatolog

Placówka Spółdzielcza 67

Artur Ubysz Psychiatra

Placówka ulica Sowińskiego 1/IV

Halina Uchacz Stomatolog - Protetyk stomatologiczny

Placówka ulica Morelowa 22

Adela Uchacz Pediatra

Gabinet Sądecka 33d lok. 3

Anna Uchańska Stomatolog

Placówka Klonowa 1

Grażyna Uchańska Dermatolog

Placówka Bydgoszcz

Jacek Uchański Chirurg ogólny

Placówka Janka z Czarnkowa 9

Paweł Uchański Ortopeda - Traumatolog

Centrum Medicover Atrium

Małgorzata Ucher Ortodonta - Stomatolog

Gabinet ul. Kościuszki 1a

Paweł Uchman Ginekolog położnik

RE-MEDIUM

Wanda Uchman Ginekolog

Szpital karowa

Andrzej Uchman Internista

105 Szpital Wojskowy Filia

Jarosław Uchman Chirurg ogólny

Placówka Skierniewicka 15

Agnieszka Uchman-Gawlik Stomatolog

Placówka Plac Sobieskiego 15

Joanna Uchman-Golik Stomatolog

Placówka Pułaskiego 26

Grażyna Uchman-Milach Neurolog

Centrum Medyczne CMP Piaseczno

Małgorzata Uchman-Musielak Ginekolog położnik

Szpital Lux Med

Bartosz Uchmanowicz

Placówka Słonaczna 17

Dorota Uchman-Rzeźnik Neurolog

Placówka Narwik 7/44

Irena Uchnast-Zielińska Lekarz medycyny pracy

PIEKARSKIE CENTRUM MEDYCZNE Sp. z.o.o. NZOZ Szpital Miejski- Oddział Gin-Poł

Anna Uchniewska Stomatolog

Placówka ulica Rembielińskiego 10a

Maciej Uchowicz Traumatolog - Ortopeda

Centrum Medycyny Sportowej

Magdalena Uchto Chirurg stomatolog

Placówka Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)

Wojciech Uchto Chirurg ogólny

Indywidualna Praktyka Lekarska - Wojciech Uchto

Teresa Uchto-Wołkow Okulista

Placówka ulica Mydlana 63

Urszula Uchwat Neurolog

NZOZ Siemianowice Śląskie

Bogdan Uchwat Internista

Niepubliczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego "Bytków" Szeja-Zabawa, Morawiec,Knap-Ulbrich Spółka Lekarska

Krystyna Ucieklak Pulmonolog - Pediatra

Gabinet Narcyzowa 1

Jarosław Ucieklak Chirurg ogólny - Ortopeda - Traumatolog

Placówka Conrada 15

Katarzyna Ucińska Internista - Reumatolog

Placówka ulica Kaliska 11/37

Katarzyna Ucińska Stomatolog

Placówka Uskok 11

Halina Ucińska Internista

Placówka 20 stycznia 18

Anna Ucińska Podolog - Kosmetolog

Centrum Zdrowia Mediceum

Iwona Ucińska Okulista

"MEDIKA" Usługi Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Rafal Ucinski Chirurg onkolog

zachodnopomorskie centrum onkologiczne

Jarosław Uciński Internista - Pulmonolog

Samodzielny Szpital Wojewódzki im Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

Rafał Uciński Chirurg ogólny - Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KMW Centrum Zdrowia"

Andrzej Uciński Internista

Placówka Uskok 11

Jarosłąw Uciński Internista - Pulmonolog

Kobyłeckiego

Kamila Uczniak

Centrum Medicover Wołoska

Sebastian Uczniak Dermatolog

Gabinet Piotrkowska 48 (Dermed)

Barbara Udała Stomatolog

Placówka Rynek 12

Elżbieta Udała-Leśniak Internista - Reumatolog

Gabinet lekarski

Anna Udrycka-Wróblewska Dermatolog

"Dagmadent"

Monika Udziela Okulista

Placówka ul. Stanisława Kazury 2c/8

Iwona Udzik Ginekolog położnik

Gabinet Zapłocie 22

Magdalena Ufel Pediatra

Gabinet ul. Naftowa

Marcin Ufnal Lekarz rodzinny

NZOZ Zdrowie Sp. z.o.o.

Rafał Ufnalewski Ginekolog

Allmed Gabinet Ginekologiczny

Piotr Ufniarski Neurolog

Placówka Żywiecka 142 (EuroMedica)

Jacek Ufniarski Anestezjolog

Szpital

Zbigniew Ugarenko

Instytut Medycyny Pracy i Zdrowia Środowiskowego w Sosnowcu

Małgorzata Ugodzińska Stomatolog

Placówka ulica Kupiecka 3A

Maria Ugorna-Szafrańska Internista

Placówka ul. Górnicza 3/12

Mirosława Ugorny Lekarz rodzinny

Placówka al. Wojska Polskiego 153

Wojciech Ugorski Kardiolog

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.

Beata Uher Stomatolog

T/Dent

Henryka Uhl

Placówka Praska 24/1

Teresa Uhl Okulista

Placówka Kraków

Andrzej Uhma

Placówka ulica 3 Maja

Ewa Uhryn Internista

SP Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie

Małgorzata Uhrynowska Transfuzjolog - Neurolog

Placówka Katalońska 5/80

Bogusława Ujas-Fabirkiewicz Ortodonta

Centrum Diagnostyczno - Lecznicze Gastroenterologii "Ochrona Zdrowia"

Anna Ujazdowska Okulista

Centrum Okulistyczne OCUS

Magdalena Ujazdowska-Kordys Lekarz rodzinny

Szpital MSWiA - Oddział Urologii

Marcin Ujazdowski Chirurg ogólny

SPZZOZ

Leszek Ujda Stomatolog

Placówka Harcerska 4

Marek Ujda Kardiolog

Szpital Stalowa Wola

Małgorzata Ujda Okulista

Przychodnia Nr 1

Jadwiga Ujec-Kassolik Ginekolog położnik

Przychodnia Zabobrze

Jacek Ujma Chirurg dziecięcy

Placówka Rzeczna 20

Franciszek Ujma Stomatolog

Placówka ul. Kwiatowa 5

Maciej Ujma Psychiatra

Placówka ul. Kwiatowa 5

Krzysztof Ujma Ginekolog

Oddział położniczo - ginekologiczny - Szpital Wojewódzki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze

Ewa Ujma Neurolog

Placówka Rodzinna 80

Leszek Ujma Pediatra

Placówka Rodzinna 80

Bogumiła Ujma Alergolog - Pediatra - Pulmonolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

Inga Ujma Psychiatra

Placówka ulica Kolorowa 24/16

Barbara Ujma-Czapska Neurolog dziecięcy

Gabinet Canaletta-Bellotta 29

Wacław Ujwary Stomatolog

Gabinet Sokoła 1 (II p.)

Barbara Ujwary-Spiller Dermatolog

Gabinet Dermatologiczny Barbara Ujwary - Spiller

Katarzyna Ukalska

Placówka ulica 92C

Vitaliy Ukhov Terapeuta - Internista - Lekarz rehabilitacji medycznej

VITALMED

Marcin Ukleja Stomatolog

Placówka Pl. Niepodległości 3/2

Przemysław Ukleja Stomatolog

Placówka ul. gen. Józefa Dwernickiego 6/1

Małgorzata Ukleja-Adamowicz Internista - Kardiolog

Placówka Kościuszki 15a/17

Daniela Ukleja-Pastuszewska Protetyk stomatologiczny

DENTIN Stomatologia Specjalistyczne Praktyki Dentystyczne

Natalia Ukleja-Sokołowska

Placówka ulica Cieplicka 30c

Donata Uklejewska Pediatra

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica

Monika Ukraińska

SZPITAL - Szpital "Centrum"

Beata Ukrzyska-Gawrońska Stomatolog

Placówka Lompy 11/2

Janusz Ul Chirurg ogólny

Podstacja Śródmieście

Ryszard Ulaczyk Neurolog

Poradnia transportowa4

Katarzyna Ulak

Placówka ulica Klonowa 40/33

Zenon Ułamek Internista

Placówka ulica Radomska 57

Bogusław Ułamek Stomatolog

Placówka Gen. Kutrzeby 3 m. 6

Alicja Ulanecka Chirurg stomatolog - Ortodonta - Protetyk - Stomatolog - Stomatolog dziecięcy

Placówka ulica Mościckiego 158

Urszula Ulanecka Stomatolog

Centrum Medyczne Dantex Med-Dantex Sp. z o.o.S.K.A.

Urszula Ulanecka-Jagiełło Stomatolog

Placówka ulica Ks. Jerzego Popiełuszki 28M/22

Sławomir Ulanecki

ZOZ Dąbrowa Tarnowska

Anna Ulanicka Stomatolog

Placówka ulica Liściasta 4/8/63

Wanda Ulanicka-Głowacka

SZPZLO Warszawa - Praga Południe

Kornelia Ulanicka-Liwoch

Pracownia diagnostyczna

Marek Ulaniecki Psychiatra - Seksuolog

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA

Monika Ułanowicz Neurolog

Gminny Ośrodek Zdrowia w Skarszewach - Przychodnia

Dorota Ulanowska Stomatolog - Protetyk stomatologiczny

Centrum medyczne Kubusia Puchatka 5/1

Anna Ulanowska Chirurg stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Beata Ulanowska-Bulić Lekarz medycyny ratunkowej

Placówka Os. Bór 2/20

Wioletta Ułanowska-Witczak Ginekolog położnik

Placówka Brzezińska 7

Karol Ulanowski Stomatolog

Placówka ul. Spółdzielców 31 B/C

Józef Ulanowski Neurolog

Placówka Szkolna 3d/7

Piotr Ułanowski Internista

NEUROLOGIA I EEG

Piotr Ułanowski Lekarz rodzinny

NEUROLOGIA I EEG

Krzysztof Ułanowski Kardiolog

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Toruniu

Piotr Ułanowski Lekarz rodzinny

NEUROLOGIA I EEG

Małgorzata Ułańska Internista - Onkolog

Placówka Bednarska 9 m. 38

Łukasz Ulański Stomatolog

Placówka Ogińskiego 14

Jadwiga Ułasiewicz Internista

Placówka Boguckiego 6

Ewa Ułasiewicz-Kupczyk Psycholog

psychotechnika

Marcin Ulasiński Chirurg dziecięcy

Gabinet Gdańsk

Paweł Ułasiuk Ginekolog - Ginekolog położnik

Specjalistyczna Przychodnia Zdrowia Psychicznego

Mariusz Ulaszewski

Placówka ulica Ogrodowa 25

Jolanta Ulatowska

Placówka Kopernika Mikołaja 64B/114

Iwona Ulatowska Pediatra

Placówka ul. Ceglana 5 A

Beata Ulatowska Lekarz med. paliatywnej - Anestezjolog

Placówka Armii Krajowej 1 m. 55

Katarzyna Ulatowska-Błaszyk Neurolog

Gabinet Poznań

Małgorzata Ulatowska-Wilk Chirurg stomatolog

Placówka Świętosław 155

Zbigniew Ulatowski Chirurg naczyniowy - Chirurg ogólny

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie

Zbigniew Ulatowski Chirurg ogólny

NZOZ AKmed

Jacek Ulatowski Stomatolog

VACCINMED Sp. z o.o.

Łukasz Ulatowski Chirurg ogólny - Chirurg plastyczny

Szpital Lux Med

Krzysztof Ulbrich Anestezjolog

Placówka Piłkarska 99

Steffen Ulbrich Stomatolog

Indexmedica

Piotr Ulbrych

Stacja Pogotowia Ratunkowego

Rafał Ulczok Chirurg ogólny - Chirurg onkolog

Viamed

Marek Uleniecki Seksuolog - Psychiatra - Neurolog

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA

Stanislav Ulevič Stomatolog

Poradnia Nawrockiego 12 m.2

Alicja Ulewicz Okulista

Placówka Stalowa Wola

Barbara Ulężałka Internista

Placówka Belwederska 85 lok. 95

Regina Ulfig-Maślanka Pediatra - Gastroenterolog dziecięcy - Gastroenterolog

Placówka ulica Drzymały 12/1

Jacek Ulfik Ginekolog położnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "IASO" Poradnia Stomatologiczna

Aleksander Ulfik Ginekolog położnik

Placówka gen. Sikorskiego 28/32

Hanna Ulfik-Tatarska Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Katowicach "MOJA PRZYCHODNIA"

Beata Uliarczyk Stomatolog

Placówka Wiejska 2

Maria Uliasz Radiolog

Poradnia Stomatologiczna Brudnickich

Piotr Uliasz Lekarz rodzinny

Gabinet ul. Paderewskiego 5H

Urszula Uliasz-Hapon Stomatolog

Placówka Prosta 13 A

Małgorzata Uliasz-Wojnicka Internista

Zakład Diagnostyki Medycznej

Olga Ulicka - Pipka Internista - Diabetolog

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku

Jadwiga Ulińska Stomatolog dziecięcy - Ortodonta

Placówka ul. Jagiellońska 10

Magdalena Ulińska Okulista

Placówka Mangalia 1 lok. 8

Elżbieta Ulińska Internista

NZOZ ESKULAP Centrum Medyczne

Beata Ulińska

Placówka ulica ks. J. Bosko 5

Aneta Ulińska

SP ZOZ Węgrów

Andrzej Uliński Internista

SZPITAL

Katarzyna Ulita Anestezjolog

Placówka Abramowskiego 24

Beatrix Uljanicka - Hinc Lekarz medycyny pracy - Internista

Placówka Bukowa 76

Renata Ullmann Psychiatra dziecięcy - Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.

Renata Ullmann Psychiatra

Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Anna Ulman Ginekolog

Lecznica Warszawa

Aleksandra Ulman Fizjoterapeuta - Rehabilitant - Wizyty domowe

REH-AU Fizjoterapia

Dariusz Ulman Ginekolog położnik

Przychodnia ul.Twardowskiego

Izabela Ulman-Włodarz Ginekolog położnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabi Usługi Pielęgniarsko-Położnicze

Magda Ulmer Lekarz med. paliatywnej

Poradnia Bogdaniec

Maria Ulmer-Tomasiewicz Pediatra

LUX MED Sp. z.o.o.

Maria Ulmer-Tomasiewiecz Pediatra

Przychodnia Warszawa

Małgorzata Ulm-Midloch Stomatolog

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Katarzyna Ulrich Internista

Placówka Mickiewicza 18/10

Jerzy Ulrich Ginekolog położnik

Szpital Połczyn-Zdrój

Katarzyna Ulrich Internista

Lux Med Sp. z.o.o.

Ewa Ulrych

Placówka Poznańska 21 lok. 29

Marzenna Ulrych Lekarz rodzinny - Pediatra

Placówka Niedbalskiego 15

Agnieszka Ulrych Lekarz rodzinny

NZOZ Centrum Medyczne "Medyk"

Maria Ulrych-Karasińska Chirurg ogólny

Pracownia diagnostyczna

Iwona Umańska-Iwanek Stomatolog

Placówka ul. Jaworowa 15

Marek Umbras Internista

Placówka Łąkorz 109A

Antoni Umecki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Badań Medycznych i Środowiskowych

Artur Umer Chirurg ogólny

Gabinet Bolesława Chrobrego 6/8

Adam Umer Chirurg ogólny

Centrum Medicover Lublin

Anna Umer-Gawarecka Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MegaMed"

Krystyna Umiastowska-Jędrzejczak Internista - Kardiolog

Gabinet al. Bohaterów Warszawy 107 lok. 6

Miroslav Umićević Stomatolog

Placówka Kołłątaja Hugona 25/1

Elżbieta Umićević Stomatolog - Protetyk stomatologiczny

Placówka Kołłątaja 25a/3

Grażyna Umińska Internista - Reumatolog

"Klinika Krakowska"- Przychodnia Specjalistyczna

Beata Umińska-Burek Okulista

Placówka Kasztelańska 18 / 2

Teresa Umińska-Bytys Neurolog

Placówka ulica Terebelska 114 A

Maria Umińska-Jośko Stomatolog

Placówka 105

Marek Umiński Chirurg ogólny - Transplantolog

Placówka al. Wojska Polskiego 223a

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się