Placówka Tulipanowa 6
SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
Gabinet os. Urocze 2
Gabinet os. Urocze 2 (Przychodnia rejonowa)
Placówka Plac Osiedlowy 2/13
UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Placówka Bł.Księżnej Jolanty 49/3
Placówka ul. Wyzwolenia 115/13
Swissmed Poradnia Neurologiczna
Zdrowie
Placówka ul. Maurycego Mochnackiego 18/33
LUX MED
Placówka Bugaj 76
Gabinet logopedyczny - umowa z NFZ
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 2
Placówka Sienkiewicza 50a
Centrum Medyczne Gamma
Prywatny Gabinet Lekarski
Klinika Warszawa
Gabinet Kartuska 63/65
Centrum Medyczne Puławska Sp. z.o.o.
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Placówka Broniwoja 6/22
Gabinet Wadowice
Placówka Jaroszowice 6
prywatny gabinet
OptimMed
Placówka 29 Października 36
DENTAL-MED Przychodnia Stomatologiczna N.Z.O.Z.
Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Centrum Medyczne Lux-Med
Dental World
LUX MED Sp. z o.o. Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Placówka ulica Panieńska
Placówka Swobodna 8a
Placówka Piłsudskiego 43 pok.121
Gabinet Bacciarellego 59 lok. 2
Gabinet Dermatologiczny
Przychodnia Ciolkowskiego 2
Oddział Diagnostyczny Mielec
Placówka ulica Al.Jerozolimskie 28/106
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TELMED s.c.
Placówka ul. Józefa Mehoffera 44/lok. U2
Placówka Armii Krajowej 14
Przychodnia Osowa
Placówka Imielna 23
Zespół Opieki Paliatywnej "Palium" w Kłobucku
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarza Rodzinnego"
Placówka Drezdenko
Placówka Wygnanów 3
Placówka Gajowicka 74/52
Placówka Leszczyńska 10/40
Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Placówka Wierzejska 64
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarza Rodzinnego"
Placówka ulica Ściegiennego 26
internistyczny gabinet lekarski
Przychodnia Specjalistyczna
Placówka ulica Zachodnia
Centrum Medyczne Luxmed
Placówka Piotrkowska 204/210
Luxmed
Szpital Słowackiego 22
"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Placówka Letniskowa 2
Placówka Dobra 6
Placówka Gobrowicza 43B
Gabinet Gdańska 35
Placówka Miłosławska lok. 43
Klnika Oko Laser
DENTAL EXCELLENT
Placówka ulica Sąsiedzka 4
Placówka Sobieskiego 18/22
Przychodnia Lekarzy Rodzinnych
Placówka Parkowa 4 m. 2
Zespół Przychodni Lekarza Rodzinnego "DIAGTER" Sp. z o.o.
Placówka pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
Placówka Stalmacha 6 lok. 1
Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Placówka ulica Chodowieckiego 7
Gabinet pl. Uniwersału Połanieckiego 22
Gabinet pl. Uniwersału Połanieckiego 22
Gabinet Nowomiejska 6
Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny
Wizyty Domowe
Przychodnia Rejonowa Nr 2
Instytut Onkologii
Placówka ul. Strzelecka 16G
Przychodnia Starogard Gdański
ROKMED
CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
Placówka ulica Ogniskowa 5/10
Placówka Tysiąclecia 12A m. 11
Placówka Peonii 20/20
NZOZ Alergologia
Placówka ul. Kazimierza Porębskiego 21/19
MSWiA
Placówka Rynek 22
Placówka M.Konopnickiej 13
106 Szpital Wojskowy z Przychodnią
Placówka ulica Gen Ch. de Gaulle''a 83/6
im. Orłowskiego
Poradnia logopedyczna
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach
DENTALCITY Gabinet Dentystyczny
Gabinet Kościuszki 2
Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Gabinet
Placówka Partyzantów 39/1
Placówka Siemianowice Śląskie
Placówka Lipowa 6
Szpital kolejowy
Gabinet Borowego 5
Placówka Plac Piłsudkiego 4/9
Indywidualna Praktyka Lekarska
HomiPsyche
Placówka Orłonia 1 A
Placówka Klonowa 8
Placówka Kaktusowa 4
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Stomatologiczny "DENTAL"
Esthetic
Placówka Trybunalska 12
Przychodnia Zdrowia Nr 2
Placówka Trzebnicka 4 B/7
PZOZ Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej z siedzibą w Warszawie
"Specmed Radiologia" Adam Miller Jerzy Muśko sp.j.
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
Polskie Centrum Zdrowia OT Środa Śląska Szpital Specjalistyczny z Ośrodkiem Badań Klinicznych
Św. Anny
Gabinet psychoterapii
Neo Medica
Polskie Centrum Zdrowia OT Środa Śląska Szpital Specjalistyczny z Ośrodkiem Badań Klinicznych
CM Babka Medica (Śródmieście)
Placówka Jasna 82
jolanta strzelec lekarz rodzinny
Placówka ul. gen. Sikorskiego 18/3
Placówka ul. gen. Sikorskiego 18/3
Placówka ul. gen. Sikorskiego 18/3
Gabinet adm. Unruga 76
Placówka Przemysłowa 54/78
Przychodnia Poznań
Centrum Medyczne Multimed
Gabinet Stomatologiczny
Placówka Horoszkiewicza 6B/102
Placówka Tadeusza Kościuszki 9/7
Placówka Zamkowa 92 A
Przychodnia Świdwin
Placówka ulica Piłsudskiego 6/4
Placówka Dąbrowskiego 31 A/14
Filia Nr 1 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endoterapia
Placówka Bielska 64D
NZOZ USG WAMEX
Placówka ulica Latwisa 21
Placówka Bielice 17
Placówka Bielice 17
Gabinet al. Kościuszki 24 lok. 10
Pro vita
Placówka ulica Wodzisławska 42 c
Szpital Augustów
Centrum Neurologii Klinicznej
CSK MSWiA
Placówka ul. Jana Brzechwy 2
Placówka ulica Szwedzka 23
Placówka ul. Radomska 1
Placówka Żelazków
Placówka Powstańców Warszawskich 3/2
Placówka Poznańska 18
Placówka Al. Wojska Polskiego 49 B/p.152
Gabinet Morelowa 3
SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
Placówka ulica Wielicka 57/29
Placówka Kościuszki 61 A
Placówka Grunwaldzka 12 A/56
Placówka Cicha 33 A
Placówka ul. Floriana Ceynowy 7/gab. nr 10
Gimnazjum nr 2
Gabinet
Przychodnia "ROYALMED"
Placówka Dąbrowskiego
Gabinet Kościuszki 26
Placówka Bat.Chłopskich 138
Specjalistyczny Gabinet Urologiczny Ryszard Karakiewicz
Placówka Motylkowa 2B/10
Przychodnia Komunalni Sp. z o.o.
Piotr Szleper
Placówka Władysława Łokietka 9/4
Przychodnia Stomatologiczna
Placówka Graniczna 39
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BORMED"
Gold Clinic
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mediconcept Sp. z o.o. Poradnie Specjalistyczne Spółka Komandytowa
Placówka Bat.Chłopskich 138
Placówka Krasickiego 22/55
Placówka ulica Al..Jana Pawła II 4
Szpital Kościerzyna
LUX-MED
Przychodnia Wałbrzych
Przychodnia Gliwice
Neuroteam Sp. z o.o.