Adam Sus

Ortopeda

2,5
2,5
2,4

Nie polecam, Pan doktor nie zna się na dokumentacji medycznej!!! Interpretuje wynika badań na dwojaki sposób, jak pasuje dla niego w danym momencie. Szkoda czasu i pieniedzy, szukacjie innego specjalisty.

Bardzo dobry lekarz moim zdaniem, poniewaz ma podejscie do pacjentow, poswieca wystarczajaco czasu, umie dobrze wytlumaczyc co dolega. Polecam :)

Za kasę i za pomocą centymetra krawieckiego potrafi uzdrowić pacjenta w 100% w imię odszkodowania z Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Nie polecam chodzić na komisje lekarskie do tego ,,niby" specjalisty. jak macie możliwość unikajcie go !!!!!!!!!!!!!

Według mnie lekarz Adam Sus jest bardzo dobrym specjalistą. 12 lat temu leczył moją córkę i tylko dzięki niemu nie jest teraz kaleką. Miała mocno uszkodzony staw biodrowy, a leczenie było długie ale skuteczne.I do końca życia jestem wdzieczna temu lekarzowi.

Bylam u pana doktora kilka lat temu, poniewaz w zwiazku z wykonywana praca (obciazalam ciagle lewa noge) mialam problem z kolanem i pojawil sie bol. To jak zostalam potraktowana przeszlo moje najsmielsze oczekiwania. Pan doktor ubzdural sobie, ze symuluje, pomachal moja nozka we wszystkie strony, oczywiscie wypisal zwolnienie i przepisal bardzo drogie leki. Nie zlecil jednak zadnych dodatkowych badan, nie wykonal nawet zdjecia. Nie pomoglo tlumaczenie, ze noga nie boli tak bardzo gdy leze ale gdy ja obciazam, gdy chodze, nie wspominajac o tym, ze chrupie w niej jak w zepsutym lozysku. Coz... nie poszlam wiecej do lekarza... noga boli coraz bardziej, mam problemy z wchodzeniem po schodach i schodzeniem z nich. Obecnie kolano boli gdy siedze, a nawet leze.
Moje pytanie... czemu Pan Doktor nie wpadl na to na co ja sama wpadlam, czyli, ze moze to byc zwyrodnienie stanu kolanowego??? Ja nie jestem lekarzem ani tym bardziej ortopeda, nie pobieralam nauk medycznych przez kilka ladnych lat.
Do dzis pamietam ta wizyte i mam nadzieje, ze gdy ktos przeczyta moja opinie, kilka razy zastanowi sie nad wizyta u tego pana.

Nie polecam, nie traktuje powaznie pacjenta. po operacji skarzylam się na ból kolana a on na to " a co u pani wiecej slychac?" po dwoch latach po operacji acl'a i ciaglego bolu kolana poszlam do innego specjalisty, ktory stwierdzil ze operacja jest zle zrobiona, przedpotopowa metoda i jak najszybciej trzeba ja naprawic bo skonczy sie utrata czucia w nodze....

Lekarz godny polecenia, wysłuchał, zlecił badania, omówił diagnoze, poza tym uprzejmy i kompetentny.

Nigdy w życiu już do niego nie pójdę. Nie polecam nikomu,lepiej wydać pieniążki na prywatną wizytę i iść do kogoś lepszego. 3 lata temu trafiłam z bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym,zrobił mi zdjęcie RTG i stwierdził,że mam małą skoliozę w odcinku piersiowym. Pytałam się co mam dalej robić w związku z tym bólem,zwłaszcza,że miałam rwę kulszową i już ledwo chodziłam. Otóż lekarz wysłał mnie do rodzinnej :)

Otóż lekarz wysłał mnie do rodzinnej :)

Wizyta na ul. Konopnickiej. Lekarz stroi sobie żarty z pacjentów. Bardzo niekompetentny. Ja mówię, że boli mnie bark, nawet przy zmianie położenia drążka biegów w samochodzie, a ten do mnie : kup se pan samochód z automatyczną skrzynią... do tego inne głupie gadki i beznadziejne podejście do problemów pacjenta. Z dala od takich lekarzy.

Wizyta na ul. Konopnickiej.
Lekarz stroi sobie żarty z pacjentów. Bardzo niekompetentny.
do tego inne głupie gadki i beznadziejne podejście do problemów pacjenta.
Z dala od takich lekarzy.

Nie polecam tego lekarza, ponieważ jest bardzo nie miły w stosunku do pacjenta, raz zrobił tak zastrzyk, że wyszłam z płaczem a mamę wsadził by do grobu bo dolegliwości jakie miała nie wziął na poważnie. Uważam, że tacy ludzi nie powinni w ogóle mieć kontaktu z pacjentami.