Adam Sus

2,2

Nie polecam, Pan doktor podczas wizyty kontrolnej kolana, diagnozuje je przez spodnie, zbywa pacjenta, dodatkowo poinformowany o bolącej stopie ignoruje wiadomość NIE POLECAM

Nie polecam, Pan doktor nie zna się na dokumentacji medycznej!!! Interpretuje wynika badań na dwojaki sposób, jak pasuje dla niego w danym momencie. Szkoda czasu i pieniedzy, szukacjie innego specjalisty.

Za kasę i za pomocą centymetra krawieckiego potrafi uzdrowić pacjenta w 100% w imię odszkodowania z Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Nie polecam chodzić na komisje lekarskie do tego ,,niby" specjalisty. jak macie możliwość unikajcie go !!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz moim zdaniem, poniewaz ma podejscie do pacjentow, poswieca wystarczajaco czasu, umie dobrze wytlumaczyc co dolega. Polecam :)

Nie polecam, nie traktuje powaznie pacjenta. po operacji skarzylam się na ból kolana a on na to " a co u pani wiecej slychac?" po dwoch latach po operacji acl'a i ciaglego bolu kolana poszlam do innego specjalisty, ktory stwierdzil ze operacja jest zle zrobiona, przedpotopowa metoda i jak najszybciej trzeba ja naprawic bo skonczy sie utrata czucia w nodze....

Lekarz godny polecenia, wysłuchał, zlecił badania, omówił diagnoze, poza tym uprzejmy i kompetentny.

Według mnie lekarz Adam Sus jest bardzo dobrym specjalistą. 12 lat temu leczył moją córkę i tylko dzięki niemu nie jest teraz kaleką. Miała mocno uszkodzony staw biodrowy, a leczenie było długie ale skuteczne.I do końca życia jestem wdzieczna temu lekarzowi.

Wizyta na ul. Konopnickiej. Lekarz stroi sobie żarty z pacjentów. Bardzo niekompetentny. Ja mówię, że boli mnie bark, nawet przy zmianie położenia drążka biegów w samochodzie, a ten do mnie : kup se pan samochód z automatyczną skrzynią... do tego inne głupie gadki i beznadziejne podejście do problemów pacjenta. Z dala od takich lekarzy.

Wizyta na ul. Konopnickiej.
Lekarz stroi sobie żarty z pacjentów. Bardzo niekompetentny.
do tego inne głupie gadki i beznadziejne podejście do problemów pacjenta.
Z dala od takich lekarzy.

Nigdy w życiu już do niego nie pójdę. Nie polecam nikomu,lepiej wydać pieniążki na prywatną wizytę i iść do kogoś lepszego. 3 lata temu trafiłam z bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym,zrobił mi zdjęcie RTG i stwierdził,że mam małą skoliozę w odcinku piersiowym. Pytałam się co mam dalej robić w związku z tym bólem,zwłaszcza,że miałam rwę kulszową i już ledwo chodziłam. Otóż lekarz wysłał mnie do rodzinnej :)

Otóż lekarz wysłał mnie do rodzinnej :)

Moim zdaniem lekarz mało kompetentny.Źle postawiona diagnoza u mojej kilkumiesięcznej córki doprowadziła do leczenia wyciągowego w szpitalu przez miesiąc czasu, a następnie do noszenia kilkunastotygodniowego gipsu. Gdyby wcześniej była prawidłowo zdiagnozowana leczenie nie trwało by tak długo. Nie polecam.Badanie dzieci odbywa się z doskoku między przyjmowaniem pacjentów. (PRZYCHODNIA NA KONOPNICKIEJ-EŁK)