Agnieszka Czarniecka

Chirurg onkolog

Pani doktor godna polecenia,operowała mnie w szybkim tempie,jestem zadowolona i zachwycona podejściem do pacjenta polecam w 100%

polecam w 100%

Pani doktor Czarniecka jest wspaniałym fachowcem! Operuje z największym oddaniem, zainteresowana pacjentem w trakcie całego pobytu w szpitalu. Polecam oddać się e Jej ręce - jeśli istnieje konieczność operacji. Wzbudza całkowite poczucie bezpieczeństwa i fachowości!!!!!!!

Pani doktor Czarniecka jest wspaniałym fachowcem!

Pani doktor to anioł. Jestem jej bardzo wdzięczna za operacje, poświęcenie, zaangażowanie i fachowe podejście do pacjenta. Nie sądziłam, że istnieją jeszcze tacy lekarze.

Wspaniałe podejście do pacjenta. Podczas kontrolnej wizyty pojawiła się zasadnicza nieścisłość w interpretacji wyników badań. Zimna decyzja lekarza kontrolującego - przyjedzie Pan za tydzień po weryfikacji wyniku badania... Czyli kolejny tydzień życia w niepewności... Po spotkaniu Pani doktor na korytarzu poprosiłem o pomoc. Wynik został zweryfikowany telefonicznie w 15 minut a po godzinie byłem po kolejnym, niezbędnym zabiegu. Niby tak niewiele a tak dużo dla pacjenta... Bardzo dziękuję ...

wspaniały człowiek,wyrozumiała dla pacjenta,utalentowany chirurg, oddany w walce z rakiem.Oddana pacjentowi przed i po operacji..Serdeczne podziękowania za uratowanie zdrowia. Życzę dalszego rozwoju posiadanych charyzmatów i talentów.

dziekuje bogu,ze sa jeszcze tacy lekarze jak pani dr.czarniecka j. z.

dziekuje bogu,ze sa jeszcze tacy lekarze jak pani dr.czarniecka j. z.

Sam będąc pacjentem chorującym na problemy onkologiczne cieszę się że natrafiłem na takiego lekarza jak Pani Agnieszka, pełen szacun za podejście i wnikliwość w znalezieniu rozwiązania mego medycznego problemu. Bardzo dziękuję jej za fachowe podejście i zaangażowanie jakim się wykazała, a to świadczy o tym że jest lekarzem z prawdziwym powołaniem. Dziękuję pani Agnieszko z całego serca za trafną diagnozę i nadzieję na życie !!!

Miałam kontakt z Panią doktor w i.o. w Gliwicach (konsultacja, diagnoza) i w innej sprawie - w przychodni prywatnej (konsultacja, zabieg chirurgiczny) - szacun - po dwakroć! Natomiast decydowanie nie polecam chorować :) i zdrowia życzę :)

Natomiast decydowanie nie polecam chorować :)
i zdrowia życzę :)

Bardzo wnikliwe podejście. Świetny kontakt z pacjentem przeżywającym stres choroby. Bardzo polecam.

Absolutnie nie polecam tego lekarza kobiety jako chirurga do zabiegów onkologicznych.

Absolutnie nie polecam tego lekarza kobiety jako chirurga
do zabiegów onkologicznych.