lekarz Agnieszka Damps

Najlepszy stomatolog jaki istnieje! Za podejście do pacjentów należy się ogromny +

dentysta moich synów, którzy kłócą się o pierszeństwo na fotelu, fantastyczne podejście do dzieci, wysłucha, porozmawia z dzieckiem, uspokoi rodzica, zawsze znajdzie czas dla cierpiącego pacjenta, gorąco polecam

Pani Doktor jest bardzo uprzejma, sympatyczna i przede wszystkim kompetentna. Posiada rzadką cechę u lekarzy jaką jest empatia. Polecam gorąco!

Polecam Każdemu Panią Agnieszkę. Naprawde bardzo dobry fachowiec i super kobieta.

U PANI DOKTOR AGNIESZKI DAMPS WIZYTA TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ

U PANI DOKTOR AGNIESZKI DAMPS WIZYTA TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ

najmilsza pani stomatolog z jaką miałam doczynienia, a do tego kompetentna, delikatna, czego chcieć więcej

bardzo dobry stomatolog!a co najwazniejsze 'anioł' dla malych pacjentów!

bardzo dobry stomatolog!a co najwazniejsze 'anioł' dla malych pacjentów!

Polecam, zdecydowanie. Pani Doktor jest profesjonalistką, leczy moje słabe zęby od ponad 10 lat i sprawiła, że wizyta u "Dentysty" stała się dla mnie relaksem. Jest bardzo cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczy, dobiera odpowiednie leczenie i przede wszystkim traktuje pacjentów bardzo indywidualnie. Moje pięcioletnie dziecko pyta ciągle, kiedy pójdzie do dentysty, mimo tego, że miało już spotkanie z wiertłem. Ale tak fajnie Pani Doktor go zaczarowała, że teraz nie mam żadnego problemu z wizytami. Polecam wszystkim.

taki sobie stomatolog...każdy moze isc i sie przekonac czy kompetentny

taki sobie stomatolog...każdy moze isc i sie przekonac czy kompetentny

Do Pani Doktor chodzi moja cala rodzina,duze grono znajomy i przyjaciol.Wszyscy jestesmy zachwyceni profesjonalizmem,zaangarzowaniem. P.Doktor poswieca bardzo duzo czasu na tlumaczenie kazdego etapu leczenia,bardzo duzo tlumaczy i wyjasnia a jeszcze wiecej czasu poswieca na prace w jamie ustnej.Ja naleze do bardzo wymagajacych pacjentow i nigdy mnie nie zawiodla ani nikogo z mojego otoczenia.Nigdy nie spotkalem sie z lekarzem ktory tyle czasu poswieca pacjentowi,jest cieplym serdecznym lekarzen ale przede wszystki profesjonalista i swietnym lekarzem. My do Pani doktor chodzimy juz mozna powiedziec pokoleniowo czyli zaczelo sie odemnie i od malzonki pozniej ...

My do Pani doktor chodzimy juz mozna powiedziec pokoleniowo czyli zaczelo sie odemnie i od malzonki pozniej nasze dzieci a teraz wnuki:))
Zaczelismy jeszcze chodzic do P Doktor jak pracowala w innej przychodni a teraz bedziemy kontynuowac leczenie w jej wlasnym gabinecie czego serdecznie gratulujemy:))
Wszyscy zgodnie polecamy z czystym sumieniem Pania Doktor bo jest NAJLEPSZA!!!