lekarz Agnieszka Damps

nie polecam, bardzo sympatyczna ale to za mało

nie polecam, bardzo sympatyczna ale to za mało

Jestem od wielu lat pacjentem dr Agnieszki Damps. Polecałem dr Agnieszkę innym i w dalszym ciągu polecam sobie. Dzięki Niej ja i czworo moich dzieci odwiedzamy dr Agnieszkę z przyjemnością i bez lęku. Polecam Panią dr. Agnieszkę Damps wszystkim, którzy jeszcze mają jakikolwiek problem z odwiedzinami gabinetu stomatologicznego. Adam Nowak.

Bardzo profesjonalne i miłe podejście do pacjenta. Bardzo dobre podejście do dzieci. Pełen profesjonalizm. Wyczerpujące tłumaczenie problemu, rozmowa z pacjentem, wyjaśnienie na czym będzie polegał zabieg.

P.Doktor jest swietnym,bardzo dokladnym,solidnym,uczciwym lekarzem.Do P.Doktor moja cala rodzina chodzi z duzym usmiechem na twarzy a z jeszcze wiekszym wychodzi i to dotycz rodzicow,dzieci i dziadkow oraz duzej ilosci znajomych i przyjaciol.Oprocz tego jest swietnym czlowiekiem,serce ma na dloni:))) Pani Doktor ma rowniez wspanialy zespol,profesjonalnie podchodzacy do sprawy z usmiechem na twarzy i duza zyczliwoscia. Wszystkim serdecznie polecam,bo wiem ze kazdy kto pojdzie do P.Doktor bedzie bardzo zadowolony:)))) Jesli chodzi o dziadkow to moim zrobila tak protetyke ze nie boja sie usmiechac,smieja sie czesto i do kazdego bo wiedza ze ...

Jesli chodzi o dziadkow to moim zrobila tak protetyke ze nie boja sie usmiechac,smieja sie czesto i do kazdego bo wiedza ze usmiech bedzie bialy i ladny tz.tak ja naturalny;)
pozdrawiam i polecam jeszcze raz:))))))))

fantastyczny stomatolog, zarówno dla nas rodziców, jak i naszych pociech. gorąco polecam!!!

najlepszy stomatolog dzięcięcy z jakim mieliśmy kontakt, posiada dar do pracy z dziećmi , oraz z zdenerwowanymi rodzicami

jest to najleprzy sepcjalista z jakim sie spotkalem:)))) ja do P.Doktor dojerzdzam spoza torunia,moja rodzina rowniez i jestesmy bardzo zadowoleni i oczywiscie zgadzam sie z poprzednia wypowiezia:))))) Pozdrawiamy

jest to najleprzy sepcjalista z jakim sie spotkalem:))))
Pozdrawiamy

P.Doktor jest swietnym specjalista,cudownym czlowiekiem,ma podejscie do tych duzych i malych pacjentow,oraz tych bardzo bojacych sie;)lecze sie wraz z cala rodzina i gronem znajomych, goraco polecam i serdecznie pozdrawiam:))) zyczliwa pacjentka wraz z rodzina:)))

zyczliwa pacjentka wraz z rodzina:)))