lekarz Agnieszka Gruszczyńska-Bereza

Dermatolog

1,5
1,5

Witam, Wizyta prywatna doktor Agnieszka Bereza-Gruszczyńska. Od wejścia zostałem powiadomiony, że spotkanie trwa 15 min, więc nie mam opowiadać "historii życia" tylko się "streszczać". Pani doktor wydawała się w ogóle nie zainteresowane moją osobą. Przez całą wizytę czułem się jak przedmiot, który przeszkadza Pani doktor. Co warte podkreślenia pierwszy raz byłem na wizycie u dermatologa, która odbyła się bez dotknięcia pacjenta, bez żadnych badań, użycia sprzęty, po prostu na dystans. Jak dla mnie to jakieś jedno wielkie NIEPOROZUMIENIE. Jeżeli ktoś szanuje swój CZAS i PIENIĄDZE to radzę omijać panią dr ...

Witam,

Wizyta prywatna doktor Agnieszka Bereza-Gruszczyńska.
Jak dla mnie to jakieś jedno wielkie NIEPOROZUMIENIE.
Jeżeli ktoś szanuje swój CZAS i PIENIĄDZE to radzę omijać panią dr Agnieszkę Bereza-Gruszczyńską SZEROKIM ŁUKIEM.

Pani doktor ogląda zmiany skórne zza biurka, nie chce wiedzieć jakie leki wcześniej pomagały bo wie najlepiej i nie chce się sugerować, przepisuje leki których działanie jest niema zerowe, wizyta krótka, zimna, sucha, bez większego wyjaśnienia czy zaleceń ot kolejnego klienta trzeba jak najszybciej odbębnić i odesłać.