lekarz Agnieszka Łątkowska

Dermatolog

Pierwszy raz w życiu spotkałam takiego lekarza. Co najważniejsze - wyjątkowe kompetencje i w konsekwencji skuteczność leczenia. Rozległej wiedzy towarzyszy naprawdę wyjątkowa życzliwość, autentyczne zainteresowanie i troska o pacjenta. A wszystko to, w moim przypadku, w ramach wizyty publicznej. Wielki szacunek.

Mimo umówionej prywatnej wizyty na konkretną godzinę musiałam czekać około 40 minut zanim weszłam do gabinetu. Pani doktor owszem, jest miła, ale na pierwszej wizycie oczekiwałam, że zbada moje całe ciało (zobaczy czy nie ma jakiś dodatkowych, niepokojących zmian na skórze, np. znamion). Pani doktor jednak od razu postawiła pytanie co mi dolega i przypisała lek (muszę przyznać,że skuteczny). Odniosłam jednak wrażenie, że bardzo się spieszy i nie bardzo zależy jej na pacjencie. Także na pewno kolejny raz się do niej nie wybiorę ;)

Także na pewno kolejny raz się do niej nie wybiorę ;)

Panią Doktor będę wychwalał pod niebiosa, bo tylko Ona poradziła sobie z moim trudnym rodzajem łuszczycy. Nikt nigdy nie powiedział mi tak wiele o tej chorobie, a leczę się od wielu lat. U Pani Doktor Łątkowskiej pacjent czuje, że jest traktowany indywidualnie i że poświęca mu się tyle czasu ile wymaga dany przypadek. Szczerze polecam, a Pani Doktor zdrowia życzę!

Bardzo dobry lekarz, profesjonalnie podeszła do mojego problemu, jest bardzo miła i uprzejma.polecam

Rzetelne i fachowe podejście do problemu pacjenta. Pani dr poświęca sporo czasu na dokładne wytłumaczenie i wyjaśnienie. Jest niezwykle uprzejma i przesympatyczna.Gorąco polecam

Jest niezwykle uprzejma i przesympatyczna.Gorąco polecam

przemila, bardzo kompetentna i przede wszystkim prowadzi szeroki wywiad, a nie ogranicza sie do tego, ze widzi kropki na skorze :)