lekarz Agnieszka Mironiak

Pani Doktor w przychodni w Garbatce-Letnisko przyjmuje od niedawna. Byłam i Niej z moimi dziećmi i uważam, że jest bardzo kompetentnym lekarzem. Spokojna, dokładna i uprzejma. Lubi dzieci i to co robi. Godna polecenia.

Lekarka bada bardzo dokładnie, wystawia trafne diagnozy,nie spieszy się,stara się leczyć jak najmniejszą ilością lekarstw i antybiotyk daje jeśli jest rzeczywiście potrzebny, ale nie czeka do ostatniej chwili. Możliwość późniejszego kontaktu.Mam do Pani doktor zaufanie. Leczy nasze dzieci ponad 2 lata.Polecam.

Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Dokładnie bada dzieci, słucha obserwacji rodziców, nie przepisuje antybiotyku jeżeli nie ma takiej potrzeby. Polecam!!

Bardzo dobry pediatra, profesjonalne podejście,trafne diagnozy, możliwość poźniejszego kontaktu telefonicznego, bardzo polecam!

Pani Doktor uprzejma, spokojna, co ważne przy histeryzującym dziecku, zbadała dziecko bardzo doładnie , łacznie z uszami.Diagnoza trafna, było to silne przeziebienie,a że środki doraźnie(nurofen, sól do noska nie pomogły)antybiotyk okazał się niezbędny ponieważ tak jak podejrzewała Pani Doktor przeszło na zapalenie uszu.

Godna zaufania i da sizauważyć że lubi to co robi ,polecam.

Godna zaufania i da sizauważyć że lubi to co robi ,polecam.