lek. med. Agnieszka Sawicka

Pani Dr. Bardzo mila , super podejście do dzieci . 7 miesięcy chodziliśmy po lekarzach , dopiero Pani dr. Dala nam konkretne informacje i zleciła badania . Jestem pod wielkim wrażeniem podejścia lekarza do dziecka i rodziców. Szybki kontakt . Bardzo polecam .

Żenada. Zerowe kompetencje. Cały czas gada i w ogóle nie słucha. Typowy wszechwiedzący lecz mało potrafiący przemądrzały. Nie polecam.

Nie polecem! Arogancka i niekompetentna. Bylyśmy u niej w przychodni z 3 miesieczna chorą córką. Pani dr nawet jej nie obejrzala!!!! zrobila tylko z nami wywiad, poczym zlecila jedno badanie.....Jak można nie badać tak małego dziecka.... Od razu po wyjściu zadzwoniliśmy do prywatnej pediatry, ktora przyjechala do nas,dokladnie zbadala i osluchala nasze dziecko, zlecila sporo badan i przepisala lekarstwa. Malej po dwoch dniach przeszlo. DOdam też ze okazaly sie potrzebne badania krwi ze względu na blade śluzówki czego bez obejrzenia dziecka nie da się stwierdzić! Od Stawickiej sie wypisaliśmy. Nigdy więcej. Byliśmy u niej państwowo, może prywatnie już bada dzieci- ale to tylko świadczy jak bardzo słaby to lekarz.

wspaniała lekarka, pełna ciepła i zrozumienia, bez pośpiechu tłumacząca wszystko zdenerwowanemu rodzicowi, polecamy ją z całego serca