Jako rodzice jesteśmy zachwyceni Panią Agnieszką, zarówno od strony zawodowej, jak i prywatnej. Syn uwielbia Jej urozmaicone zajęcia, które niezwykle pomagają mu rozwinąć braki w wymowie, oddychaniu, jedzeniu... Polecamy na 110 %

Chodzę do Pani neurologopedy juz jakiś czas i jestem zadowolony, bo ćwiczenia są różnorodne, widzę efekty, dziękuję za pomoc,

Swietna specjalistka, dwoje dzieci do niej chodzilo, oboje bardzo szybko wyszli z wad wymowy. Jest pomyslowa i ma podejscie do dzieci. Wiem,ze pracuje tez z doroslymi.

Jest świetna, bardzo szybko wyprowadziła mojego synka z wad wymowy, uwielbiał do niej chodzić. Byłam bardzo zadowolona, bo wcześniej dziecko ćwiczyło bez efektów.

Pani Agnieszka jest wspaniałym logopedą, zna się na swoim fachu na 6, idealne podejście do pacjenta, polecam serdecznie zarówno prywatnie jak i na koszt NFZ