lekarz Agnieszka Tarasiuk-Staniak

2,4
2,6
2,5
2,5

Pani doktor jest nie miła , nie daje dojść do słowa , podważa kompetencje innych lekarzy . Nigdy się tak nie czułem jak potraktowała mnie Pani doktor Agnieszka Tarasiuk-Staniak. Gorąco nie polecam!!!

Nie polecam. Byłam z dzieckiem u pani doktor ,bo zasugerowalam się pozytywnymi opiniami.Potrzebowalismy pilnej konsultacji więc wizyta była prywatnie. Dziecko niby zbadane i tyle. Odesłane na głupie badanie słuchu a po badaniu pani doktor nawet chwilę nie chciała zerknąć na nie twierdząc że jest już po pracy.Na odpowiedź że trudno do niej się dostać ,odpowiedziała że jej to nie obchodzi.Jest nie miła i negatywnie nastawiona do pacjenta. Liczy się tylko kasa.

Pani dr nie potrafi określić przyczyny kolejnego zapalenia ucha u dziecka. Zapalenie nr 3 w ciągu 3 miesięcy. Podczas wizyty Pani dr. Poucza mnie ze inni lekarze zle leczą syna. Poprosiłam wiec o to żeby Pani dr postawiła diagnozę i przepisała jakiś skuteczny lek na to nawracające zapalenie. Niestety nie próbowała postawic żadnej diagnozy ani także przepisać żadnego leku. Zbyła mnie z gabinetu mówiąc, ze mam syna leczyc tak jak leczą go pediatrzy. Całe szczęście oddała pieniądze za wizyte, na ktorej nie chciała w ogóle mnie wysluchac oraz zdiagnozować mojego dziecka. Nie polecam tej dr. Jest nie miła i nie kompetentna. Nazywa sie specjalistą, ale w ogóle nie potrafila odpowiedzieć na pytania zadawane przeze mnie.

Super pani doktor duża wiedza kompetentna sympatyczna dokładna w badaniu pacjenta polecam wytłumaczy o chorobie i sposobach leczenia

Pani doktor nie polecam. Niesympatyczna, bez podejścia do dzieci, mało rzeczowa i konkretna, doświadczenia brak

Przemiła, sympatyczna Pani doktor. Wszystko krok po kroku wyjaśnia. Nie jest to wizyta na 5 min. Oby więcej takich lekarzy. Polecam z całego serca

Polecam zarówno dla dzieci jak i dorosłych, Pani doktor szuka przyczyn i wszystko dokładnie tłumaczy

Najgorszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłem. Powiedzenie o tej pani 'chamska' to bardzo delikatne określenie. Brak jakichkolwiek kompetencji, krzyczenie na dziecko oraz na rodzica. Za takiego osobnika powinien być zwrot pieniędzy.

Byliśmy już u różnych lekarzy (między innymi w Centrum Zdrowia Dziecka), ale pierwszy raz widzieliśmy obcą osobę, która nawiązuje taki super kontakt i bada w tak fachowy sposób naszą Anię. Konkretnie wszystko wytłumaczyła. Odpowiedziała na nasze pytania. Nawet trochę opierniczyła żonę (ale słusznie :) ). Jako rodzic - bardzo polecam. Bardzo dobry lekarz z prawdziwym powołaniem. Uwaga!!! NIE LUBI ŚCIEMY. Tylko prawda i konkrety.

Bardzo konkretna i fachowa Pani doktor. Podejście do dziecka super. Wszystko wytłumaczyła. W ciągu 3 wizyt wyleczyła ucho Jasia gdzie wcześniej przez pół roku inni lekarze dawali tylko antybiotyk i nic z tego nie było. Polecam i dziękuję serdeczne za pomoc.