dr n. med. Agnieszka Wierzbowska

Hematolog

PILNIE potrzebuje jakiegoś namiaru na Panią doktor. Czy przyjmuje prywatnie?

PILNIE potrzebuje jakiegoś namiaru na Panią doktor. Czy przyjmuje prywatnie?

Wspaniały lekarz, przemiła osoba,ma czas dla pacjenta.Chciałoby się powiedzieć więcej takich lekarzy.

Spotkałam w swym życiu wielu lekarzy. Pracuję z ludzi i wiem jak trudno czasami jest powstrzymac złe emocje, usmiechac sie mimo piekielnego zmęczenia. ..... Pani dr Wierzbowska to przemiła i ciepła osoba. Nie zawsze przekazuje mi dobre informacje, ale robi to w taki sposób, że czasami aż mi głupio, że jestem chora i musi powiedziec mi coś czego wolałabym nie słyszeć. Zawsze mnie pamięta, jest taka empatyczna, wszystko tłumaczy, nigdy mnie nie okłamała, nigdy nie wzbudzała złudnych nadziei, nie polecała prywatnego gabinetu, jest taka jak zwykła kobieta - normalna. Szkoda, ...

Szkoda, że wyjątkiem wśrod onkologów w koperniku :(.