mgr Agnieszka Zdrawomysłowmgr Agnieszka Zdrawomysłow - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

mgr Agnieszka Zdrawomysłow

Psycholog

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Specjalizuje się w udzielaniu konsultacji oraz pomocy psychologicznej osobom doświadczającym trudności relacyjnych w życiu prywatnym oraz zawodowym, przeżywającym kryzysy osobiste oraz w związku z: rozstaniem, rozwodem, kryzysem małżeńskim, zdradą, żałobą po śmierci bliskiej osoby, doznawaniem przemocy, doświadczającym stresu pourazowego na skutek przeżytego traumatycznego wydarzenia. Ponadto prowadzę poradnictwo w zakresie ogólnej wiedzy psychologicznej.

W mojej pracy przyglądam się emocjom, relacjom z innymi, ważnym wydarzeniom które miały miejsce w życiu. Wspólnie szukamy sensu, pozytywnych wniosków, by dobrze wykorzystać je w przyszłości.
Inspiruje się psychologią egzystencjalną w której ważne są dwa podstawowe założenia. Jedno z nich, to koncentracja na byciu obecnym i uważnym w słuchaniu, patrzeniu i reagowaniu zgodnie ze swoimi emocjami czy przeżyciami tu i teraz. Drugie ważne założenie, mówi o tym, że to my jesteśmy podmiotami, to my kreujemy świat, kreujemy rzeczywistość i od nas zależy, jak wygląda nasze życie. W pracy wykorzystuję również arteterapię oraz stosuję elementy komunikacji porozumienia bez przemocy (ang. Nonviolent Communication, NVC), w którym uwagę skupia się na sposobie przekazywania komunikatów pomiędzy rozmówcami.