lekarz Agnieszka Zgoda-Dyka

Bardzo polecam Panią Agnieszkę! Dawno nie spotkałam na swojej drodze lekarza , który poświęciłby tyle swojego czasu pacjentce na pierwszej wizycie, której defacto nie zna. Bardzo kompetentna , miła i wszystko jest w stanie wytłumaczyć nawet najbardziej wymagajacemu pacjentowi! Pani Agnieszka Bardzo analizuje wszystkie wyniki badań a przede wszystkim je sprawdza dokładnie a nie jak niektórzy lekarze zerkną i nawet nie przeanalizują co tam pisze. I co dla mnie jako pacjentki w ciąży jest bardzo ważne Pani Agnieszka potrafi odebrać telefon w każdym momencie i odpisać na każdego smsa, co ...

Pani Agnieszka Bardzo analizuje wszystkie wyniki badań a przede wszystkim je sprawdza dokładnie a nie jak niektórzy lekarze zerkną i nawet nie przeanalizują co tam pisze. I co dla mnie jako pacjentki w ciąży jest bardzo ważne Pani Agnieszka potrafi odebrać telefon w każdym momencie i odpisać na każdego smsa, co naprawdę ciężko spotkać u dzisiejszych "lekarzy".
Jestem w pełni zadowolona z wizyt u Pani Doktor .

Nie polecam. Byłam pierwszy i na pewno ostatni raz u tej Pani. Najpierw dzwonią z allmedici w NT i proszą żeby przyjechać godzinę wcześniej na wizytę, a w ostateczności Pani ma taki poślizg że czekałam 50 min na swoją kolej w 9 miesiącu ciąży, a jak wyszłam to było 7 kobiet w poczekalni. Po co ten grafik allmedica ? Przyjechałam zrobić tylko wymaz do badania, a Pani zdążyła skrytykować wybór mojego szpitala że dlaczego nie Nowy Targ tylko Kraków (właśnie się dowiedziałam z Google ze tam pracuje wiec pewnie dlatego chwali NT) Dodam że jest to mój pierwszy poród wiec i tak jestem bardzo zestresowana bo nie wiem co mnie czeka, a tekst typu „ nie urodzisz naturalnie jak tak na ciebie patrze” był bardzo NIESTOSOWNY i nie na miejscu. Proszę Pani może troszkę więcej empatii w takim zawodzie!! Pani tak się spieszyła że nie wymieniła jednorazowego podkładu na fotelu ginekologicznym po pacjentce przede mną i po mnie też tego nie zrobiła, kto wie czy w ogóle wymienia. Nastawiona tylko na kasę bo jak zauważyła że moja wizyta jest w ramach abonamentu, a przyszłam tylko pobrać wymaz to bezczelnie spytała czy może dopisać badanie usg bo i tak ma Pani wszystko w cenie. Kobietki kochane szukajcie innego lekarza, bo szkoda płacić za wizytę.

Miła , uprzejma , inteligentna, od razu widać , że posiada wiedzę. Zawsze doradzi , a jak nie jest pewna odeśle do kompetentnych osób. Dzięki Pani Doktor uwierzyłam w siebie i mam dwójkę wspaniałych dzieci. To ona kazała mi nie poddawać się i za to jej dziękuję. Przede wszystkim, nie czeka się u Niej godzinami w kolejce! A telefon odbiera nawet w środku nocy. Zdecydowanie polecam! , niech inni się od niej uczą!

Bardzo polecam Panią doktor. To najlepszy ginekolog do jakiego trafiłam. Prowadziła moje dwie ciąże, cieszę się, że trafiłam do niej, czułam sie zaopiekowana i spokojna. Ma wspaniałe podejście do pacjenta, Wszystko szczegółowo wyjaśnia, jest bardzo konkretna.Jest świetnym specjalistą i bardzo "ciepłą",sympatyczną osobą, której warto zaufać. Zawsze można do niej zadzwonić, przyjść by poradzić się w każdej sprawie. Informacji udziela wyczerpujących :)

W szpitalu w Nowym Targu również trafiłam na Panią doktor. Bardzo Nieuprzejma. Potwierdzam jako jedyna z lekarzy zwraca się do kobiety na "ty". Zero zwrotów grzecznościowych. Bolesne badanie. Komentarz "nie mów że cię to boli" również miałam okazję usłyszeć.. I zwrot "a co ty myślałaś że poród to przyjemność? Poród ma boleć nie swędzieć.. " Moze i jest dobrym lekarzem, nie wiem ale podejście do pacjenta i kultura leży u Pani doktor Mam nadzieję że więcej się nie spotkamy.

Mam nadzieję że więcej się nie spotkamy.

Bardzo chciałabym na swojej drodze spotkać więcej takich lekarzy jak Pani Doktor - uprzejma, delikatna, EMPATYCZNA, a przy tym konkretna i po prostu świetna w swoim fachu. Pani Doktor odbierała mój poród i jestem wdzięczna, że to właśnie na nią trafiłam - jej spokój i merytoryka pozwoliły mi spełnić marzenie jakim był poród naturalny. Polecam i dziękuję Pani Doktor!

Święty lekarza z cudownym podejściem do pacjenta. Polecam serdecznie szczególnie jeśli ktoś się boi pierwszej wizyty. Pani spokojnie wszystko tłumaczy i stara się uspokajać:)

Wizyty zawsze szybkie i konkretne bez zbędnego przedłużania. Super podejście do młodych osób. Nie ma długich terminów czekania na wizytę. Nie ocenia

Nieuprzejma. Kiedyś w Zakopanem trafiłam do tej lekarki z soru. Mówi do obcej kobiety na "ty". Zero zwrotów grzecznościowych. Bolesne badanie. Komentarz "nie mów że cię to boli". Propozycje założenia wkładki wewnątrzmacicznej mimo sprzeciwu z mojej strony. Brak komunikacji i alternatywnego leczenia.

Pani Doktor zawsze miła uśmiechnięta , mam do Niej całkowite zaufanie .Zawsze w czasie wizyty ma czas zeby wytłumaczyc niezrozumiały czasem temat choroby lub wyjaśnić przyczyne i doradzić jak danej chorobie zapobiegać . Pani Doktor jest delikatna przy wykonywaniu badań i bardzo wyrozumiała gdy pacjentka jest mało odporna na ból. Lekarz z powołania, GODNY POLECENIA..