lekarz Agnieszka Zgoda-Dyka

3,9
3,9

Pani doktor prowadziła dwie moje ciąże w roku 2016 i 2018. Nic przez ten okres się nie zmieniło. Każda wizyta rozpoczynała sie uśmiechem pani doktor i rozmowa o moim samopoczuciu. Zawsze mogłam pani doktor zadać nurtujące mnie pytania. Nie było również problemu z kontaktem telefonicznym , zawsze oddzwoniła jak nie mogła w danej chcieli odebrać . Wizyty były dostosowywane do mnie, czasem specajlnie przyjeżdżała wcześniej przed wszystkimi pacjentkami żebym mnie przyjąć na wizytę . Badanie wykonywane bardzo profesjonalnie i dokładnie w przeciwieństwie do innych lekarzy ginekologów . Podczs badania dokładnie opisywała w którym
miejscu na ekranie znajdyja się poszczególne części ciała dzieciątka. Podczas usg zawsze mógł być obecny mój mąż co jest wielkim plusem , dla każdego ojca, który chce zobaczyć maleństwo wcześniej niz po urodzeniu. Z calego serca polecam panią doktor. Najlepszy pani ginekolog na Podhalu!

Będę wdzięczna do końca życia, numer jeden wśród lekarzy!!!!! Lekarz z powołania, super podejście do pacjenta, ogromna wiedza, bez owijania w bawełne, konkretna. Polecam!!!!!

Bardzo profesjonalna i konkretna a do tego miła i sympatyczna. Nie prowadziła mojej ciąży ale przy porodzie interesowała się mną bardziej niż "mój" lekarz. Polecam z całego serca, dziękuję za poród i pozdrawiam serdecznie!😊

Tak bezczelnej osoby nie spotkałam jeszcze nigdy. Jeśli nie jest się pacjętką tej pani ,a akurat przy porodzie trafi się na nią to gwarantuje, że miło nie będzie. Miałam ustalony poród rodzinny lecz pani doktor wywaliła mojego męża. Była bez humoru ponieważ musiała wstać o 2 w nocy i wykonać badanie, które z resztą zrobiła bez wyczucia po chamsku dodają mądrą radę w stylu jak sobie robiłaś to cie nie bolało to teraz cierp. W bezczelny sposób zleciła chocuaż by lewatywe na, którą nie było podpisanej zgody bo jak to powiedziala jak się zesrasz albo zesikasz to co! Nie ma szacunku do pacjentki nie potrafi nawet w kulturalny sposób odpowiedzieć na pytanie. Nie życze żadnej kobiecie aby musiała rodzić kiedy ta pani ma dyżur.

Pani doktor bardzo miła,przyjazna,dokladna ,interesuje sie pacjentem rowniez w szpitalu.Gabinet nowoczesny,tak samo sprzet :-)

P.Doktor super lekarz 😊😉mila ,sympatyczna,godna zaufania,dyspozycyjna,swietne podejście do pacjentki polecam

Chodziłam do Pani jeszcze w Nowym Targu :) Pani bardzo dobrze zna się na rzeczy, miła, pomocna :) czy ktoś wie czy i gdzie Pani Zgoda przyjmuje? Ewentualnie numer telefonu?

Pani doktor z świetnym podejściem do pacjenta. Poświęca sporo czasu, wyjaśnia wszystko co potrzeba i przede wszystkim jest uprzejma i ciepła. Gabinet wyposażony w sposób nowoczesny i stylowy, aż chce się iść na wizytę :)

Pani doktor godna zaufania, profesjonalna,dokładna,sympatyczna.Prowadziła moją ciążę. Podoba mi się jej podejście do człowieka, takie normalne, ludzkie :-) Bardzo szkoda, że już nie przyjmuje w Nowym Targu :-/

Jest bardzo dobrym lekarzem, zna się na tym co robi prowadziła mi ciąże i to już moją trzecia i jak do tychczas nie chodziłam do lepszego ginekologa miłą i dyspozycyjna bardzo polecam