mgr Aleksandra Paruzel-Czech

Psycholog dziecięcy, Psycholog, Psychoterapeuta

Świetny lekarz, bardzo pomógł mnie i mojej rodzinie. I pomaga nadal- na szczęście!!!

Według mnie Pani Ola jest super Psychologiem,lubię do niej chodzić ponieważ,Pani Ola rozumie mnie,poświęca mi tyle czasu i uwagi ile może,ogólnie jest miła,sympatyczna,nie rozumiem tych osób którzy są negatywnie nastawieni do Pani Oli wygląda na to,że chyba u niej nie byli. :)

Zgadzam się z przedmówcą i wkurzam się jak ktoś pisze coś złego na temat Pani Oli. Mnie bardzo pomaga. Polecam i zachęcam wszystkich, którzy nie mają jeszcze żadnej opinii, aby się sami przekonali. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani Ola jest najsympatyczniejsza osoba jaką po-znałam i napewno jest godna polecenia .Świetnie doradza pomaga w trudnych sprawach i rozumie każdego nie ważne czy ma 6 lat czy 60.GORĄCO POLECAM!!!!! P.S osoby które powyżej dodały negatywne komentarze chyba nie mówią o tej samej pani psycholog , albo pomylił im sie psycholog z medium ... bo przecież to też człowiek i nie zna odpowiedz na wszystkie pytania może jedynie tylko powiedziec co myśli i naprowadzić go na właściwą drog myślenia JESZCZE RAZ GORĄCO POLECAM !!!!

JESZCZE RAZ GORĄCO POLECAM !!!!

niestety nie polecam, takich terapeutów jest bardzo wielu w Katowicach. Zawiodłam się...

Po wielu nieudanych próbach podjęcia leczenia w końcu ktoś zajął się mną jak należy. Nie oznacza to, że zaspokojone zostały wszystkie moje ooczekiwania. W czasie leczania zobaczyłam, że niektóre są wynikiem mojej choroby i nie są możliwe do spełnienia. Nie było łatwo i wiele razy miałam ochotę uciec, ale niczego nie żałuję! Teraz czuję, że stąpam twardo po ziemi, jednocześnie nie wstydzę się łez, słabości. Polecam w 100% i dziękuję.

Polecam w 100% i dziękuję.

Zupełnie nie rozumiem komentarza poniżej. Wydaje mi się, że ta osoba nie była u Pani Oli albo miała jakieś nieralistyczne oczekiwania. Przeszłam terapię, niedawno podjęłam pierwsze odważne i samodzielne decyzje (wcześniej byłam na maksa związana z matką i pozwalałam jej kierować moim życiem). Jedyne, czego nie lubiłam i początkowo nie mogłam tego zaakceptować to ograniczony czas (sesja trwa 50 minut). Zawsze będę polecać tą terapeutkę! Dowiedziałam się, że do Pani Paruzel chodzi też siostra mojej sąsiadki. Wiem, że jest bardzo zadowolona!

Zawsze będę polecać tą terapeutkę!

Pierwsze wrażenie - dobre , niestety potem znacznie gorzej odradzam

Pierwsze wrażenie - dobre , niestety potem znacznie gorzej odradzam

Na terapię u Pani Oli uczęszcza mój 6-letni syn. Jestem bardzo zadowolona. Życie nam uratowała!