Od tego człowieka proszę nie oczekiwać empatii i szacunku. Ale ciśnienie podczas wizyty potrafi podnieść! Jeśli się leczyć to nie u niego!

Potwierdzam pozostałe opinie. Ten pan nie powinien mieć bezpośredniego kontaktu z pacjentami. Brak kultury, chamskie uwagi personalne. Polecam trzymać się z daleka.

W późnych godzinach wieczornych wezwałam pogotowie do chorej mamy. W zespole pogotowia przyjechał ten "lekarz". Był bardzo niekulturalny, agresywny, zarzucił niedbałości o mamę. Krzyczał, że jest zaniedbana, ponieważ ponad 2h była w drgawkach. W momencie gdy zwróciłam mu uwagę zagroził, że może odjechać bez udzielenia pomocy mamie. Nie życzę nikomu trafić na tego lekarza.

Przestrzegam przed tym panem bo Doktorem go zwać nie mogę! Pierwszy raz zostałam tak okropnie potraktowana !

Wezwałem pogotowie ponieważ miałem ostre zatrucie żołądkowe, które wywołało zapalenie wyrostka robaczkowego. Lekarz Ali Issa-Darwich od wejścia na mnie krzyczał, że powinienem sam pojechać do szpitala i nie od tego jest pogotowie. zachowywał się agresywnie, wymachiwał rękami. zadawał pytania po czym nie pozwalał mi na nie odpowiedzieć -dalej mnie przekrzykując. ostatecznie odmówiłem wyjazdu z nim do szpitala - bojąc się o własne zdrowie. Wziąłem taksówkę i sam pojechałem do szpitala. Ten człowiek nie jest godzien tego żeby nazywać się lekarzem.

Ten człowiek nie jest godzien tego żeby nazywać się lekarzem.