Wezwałem pogotowie ponieważ miałem ostre zatrucie żołądkowe, które wywołało zapalenie wyrostka robaczkowego. Lekarz Ali Issa-Darwich od wejścia na mnie krzyczał, że powinienem sam pojechać do szpitala i nie od tego jest pogotowie. zachowywał się agresywnie, wymachiwał rękami. zadawał pytania po czym nie pozwalał mi na nie odpowiedzieć -dalej mnie przekrzykując. ostatecznie odmówiłem wyjazdu z nim do szpitala - bojąc się o własne zdrowie. Wziąłem taksówkę i sam pojechałem do szpitala. Ten człowiek nie jest godzien tego żeby nazywać się lekarzem.

Ten człowiek nie jest godzien tego żeby nazywać się lekarzem.