dr n. med. Alicja Sikora

Gastroenterolog dziecięcy

Pani doktor Sikora jest najlepszym z lekarzy jakich znam. Miła, dociekliwa, kompetentna, grzeczna. Zawsze doradzi, stawia właściwe diagnozy, nie faszeruje antybiotykami, wysyła na badania. Moje dzieci należą do bardzo trudnych przypadków, nie zostawiła mnie bez pomocy.właściwie mogę powiedzieć, że dzięki niej żyją. Na wizytę trzeba się umówić. Koszt wizyty,w porównaniu z innymi lekarzynami, jest symboliczny,a pomoc, którą otrzymujemy od ukochanej pani doktor, jest nie do zapłacenia. Takich lekarzy, którzy oprócz ogromnej wiedzy, oddają swe serce pacjentom i ich rodzicom, nie ma już chyba wielu. Polecam panią Sikorę z całego serca, oby żyła w zdrowiu jak najdłużej. Pani doktor- jest pani aniołem.Gdy macie Państwo problem z żywieniem dzieci, gdy mają boleści, mało przybywają na wadze, często chorują , to tylko do pani doktor do Zabrza. Pani doktor przyjmuje 2 razy w tyg. w szkole - niedaleko jest Lidl i stacja BP.
Ja bym jej dała ocenę BRYLANTOWĄ.

Chcialam umówić sie do tej lekarki, ale Pani Doktor już przez tel pokazała swoją arogancję i nieuprzejmosc niestety. Aż nie moglam uwierzyć czytajac wcześniej te opinie same pozytywne. No cóż, widocznie woda sodowa uderzyła jej do głowy. Nie polecam. Szukam normalnego lekarza dla córki, skoro ona już tak arogancko potraktowala mnie przez telefon, tylko dla tego że zadzwoniłam w złym momencie, bo jak to powiedziała miałam wiedzieć, że tylko w niedzielę i środy się do niej dzwoni, to jakie ona musi miec podejście do dziecka!!!!

Najlepszy pediatra na jakiego trafiałam, duża wiedza i wspaniałe rady jak postępować z dzieckiem, kilka lat jeździłam do pani doktor z synem - polecam z całego serca- świetny specjalista

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Pani doktor jest bardzo cierpliwa i super tłumaczy wie co mówi bardzo nam pomogła dzięki niej nie muszę syna faszerowac nie potrzebnymi lekami bo jest w pełni zdrowy! Nie ocenia tylko stara się poprawidz błędy które sami rodzice czasem popełniamy bardzo dużo pyta nie trzeba jej ciągnąć za język!!

Serdecznie i z całego serca polecam Panią doktor. Po pierwsze posiada wiedzę i robi z niej użytek. Po drugie jest sympatyczną osobą o wielkim sercu i wspaniałym podejściu do pacjenta. Wszystko tłumaczy ze spokojem, dostępna pod telefonem, można dzwonić z każdym problemem. Szuka przyczyn dolegliwości, a nie leczy wyłącznie objawowo. Polecam

Cudowny człowiek!!! Pani doktor postawiła moje dziecko na nogi juz po pierwszej wizycie :) Gorąco polecam wizytę u Pani doktor jeśli macie w domu niejadka!!! Dziękuję z całego serca Pani Doktor :*

Fenomenalna lekara. Empatyczna,konkretna poprostu genialna. Pomogła naszemu maleństwu w z każdym problemem. Dociekliwa i dokonująca trafnych diagnoz. poza tym prowadziła naszą córcie kiedy ta była w szpitalu. Takich lekarzy,takich ludzi nam potrzeba. jeszcze raz dziękuje pani doktor!!!!

Od lat jestem pacjentką Pani Alicji, nigdy nie odmówiła mi pomocy. Przyjęła mnie nawet wtedy, kiedy była pełna poczekalnia dzieci.