lekarz Alicja Słoka-Sutkowska

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Idealny lekarz dla osoby która pierwszy raz idzie do ginekologa ;) Przyjazna, miła i uprzejma - krok po kroku tłumaczy co będzie robić, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, informuje, nie pośpiesza. Świetne podejście do pacjenta i rzetelność, wykonała wszelkie badania, cytologię, USG. Przyjmowała w NZOZ Multimedyk, aktualnie dostałam informację że poszła na czas nieokreślony na urlop. Co do samego ośrodka - dodzwonienie się do rejestracji ginekologicznej graniczy z cudem (mi udało się po 3 dniach dzwonienia), najbliższe terminy w granicach 30 dni oczekiwania; wizyty nie są na określoną godzinę, lecz w przedziale ...

Idealny lekarz dla osoby która pierwszy raz idzie do ginekologa ;)
Przyjazna, miła i uprzejma - krok po kroku tłumaczy co będzie robić, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, informuje, nie pośpiesza. Świetne podejście do pacjenta i rzetelność, wykonała wszelkie badania, cytologię, USG.

Przyjmowała w NZOZ Multimedyk, aktualnie dostałam informację że poszła na czas nieokreślony na urlop. Co do samego ośrodka - dodzwonienie się do rejestracji ginekologicznej graniczy z cudem (mi udało się po 3 dniach dzwonienia), najbliższe terminy w granicach 30 dni oczekiwania; wizyty nie są na określoną godzinę, lecz w przedziale czasowym, co w praktyce oznacza że czeka się 1,5 godziny od przyjścia. Gdyby jednak wciąż przyjmowała, chodziłabym do niej.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat