lekarz Alicja Włoch

Internista, Reumatolog

1,8

Nie polecam z czystym sumieniem. Chodzę, a raczej chodziłem do niej na reumatologie na Focha. Po pół roku ciągłego przekładania kluczowej wizyty na której miałem mieć zmienione leki, termin szpitalny i włączenie do programu biologicznego, baba poświęciła mi 10 minut. Nawet nie chciała obejrzeć opuchniętych stawów twierdząc, że "wierzy mi na słowo". Byłem u niej 1 lutego i usłyszałem że kolejny termin to rok 2023. Kuriozum. A lekarz hamski i opryskliwy.

Podczas mojego pobytu w szpitalu Pani Doktor brala czynny udzial w mojej hospitalizacji.Zlecila wiele badan zeby okreslic moj stan zdrowia.Mimo iz miala wielu innych pacjentow pod swoja opieka potrafila zawsze znalezc czas osobiscie pojawic sie u mnie "rzucic okiem" czy wszystko w porzadku.Dodam,ze choruje na przewlekla chorobe,co za tym idzie bylam w nie jednym szpitalu i naprawde rzadko zdaza sie zeby lekarz mial takie podejscie do pacjenta jak Pani Doktor i tak sumiennie wykonywal swoj zawod. POLECAM

Byłem hospitalizowana w Instytucie Reumatologii w Krakowie. Niestety nie byłem zadowolony z opieki z Pani doktor. Trudno mi ocenić wiedzę medyczną ale jak chodzi o kontakt z pacjentem to mogę powiedzieć, że jest oschła i słabo komunikatywna.Wielokrotnie dała mi też odczuć (nie mówiąc mi tego wprost), że jestem głupi i nawet staruszkowie lepiej ode mnie kontaktują. Czułem się niekomfortowo a wręcz poniżony.

"Pani Doktor" jest kompletnie pozbawiona jakichkolwiek zdolności lekarskich, ponieważ wystarczy ze zobaczyła moje kolano i stwierdziła, że nic mi nie jest .. a przed nią 3 lekarzy stwierdziło mi niewyleczalną chorobę. Jest niemiła, chamska, arogancka oraz niekompetentna. Jeśli ktoś chce faktycznie skorzystać z pomocy lekarskiej to NIGDY u NIEJ !!!

Jest niemiła, chamska, arogancka oraz niekompetentna.
Jeśli ktoś chce faktycznie skorzystać z pomocy lekarskiej to NIGDY u NIEJ !!!

Nie polecam !!! Nie polecam !!! Nie polecam !!! Nie polecam !!! Nie polecam !!! Nie polecam !!! Nie polecam !!!