lekarz Alina Niedzielska

Dermatolog

Nie polecam Pani doktor. Byłam na konsultacji w ramach ubezpieczenia. Wizyta trwała 5 minut z czego na zmiany skórne Pani doktor poświęciła jakieś 3 sekundy resztę czasu narzekała, że ma dużo pacjentów i nie wie kto mnie umówił na tą godzinę oraz na wypisywanie recepty. Dodam , że wizyta była opóźniona 40 min, a na wcześniejszych pacjentów poświęcała średnio 20 minut.

Byłem niedawno u dr.Niedzielskiej.Z polecenia Pani.dr.Wolny.I powiem tak pierwsza wizyta od razu diagnoza i trafiła Pani doktor beż problemu.Bylem dwa razy,to dobry fachowiec .Pani Doktor bardzo miła i nawet się pośmialiśmy. Ale co najważniejsze to,to że diagnoza na 5!.Czasami człowiek widzi 1raz i ocenia .Dajmy szanse komuś. Pozdrawiam

Pani dr. Alina Niedzielska to bardzo sumienny, kompetentny i rzetelny lekarz. Leczyłam się u niej przez 7 lat i jestem bardzo zadowolona. W sytuacji gdy mój problem był bardzo trudny i wymagał specjalistycznych badań i konsultacji skierowała mnie do Kliniki w Katowicach. Polecam wszystkim Panią Doktor. wdzięczna pacjentka Grażyna C.

Polecam wszystkim Panią Doktor.

wdzięczna pacjentka Grażyna C.

Absolutnie nie polecam! Dzisiejsza wizyta. Prywatna. Szpital św. Łukasza w Bielsku-Bialej. Koszt takiej konsultacji to 160 zł. Chciałem skonsultować zmiany skórne na plecach - pieprzyki. Kiedy powiedziałem z czym przychodzę, "lekarka" stwierdziła, że mnie nie zbada. Zapytałem: dlaczego? Usłyszałem odpowiedź, że z powodu zagrożenia epidemiologicznego. I że za dużo czasu by na to poświęciła w bliskim kontakcie. Że mogę sobie wybrać 1 zmianę (słownie: jedną) że na nią zerknie. Po moim wyrażeniu totalnej bezaprobaty takiego stanu rzeczy, że przychodzę tu i za to płacę, łaskawie zerknęła na kilka przez dematoskop. ...

Po moim wyrażeniu totalnej bezaprobaty takiego stanu rzeczy, że przychodzę tu i za to płacę, łaskawie zerknęła na kilka przez dematoskop. Odkryłem plecy i kazałem sobie samej wybrać które mi zbada.
Absolutne zaprzeczenie zawodu lekarza. Prywatnie przyjmuje i jeszcze takie "cyrki" odstawia. Najlepiej to takiej lekarce z daleka pokazać zmianę skórną i jeszcze powiedzieć o jaką maść się prosi. Byle pieniądze skasować.
Z całą pewnoscią nie polecam. Arogancka i niemiła. O kompetencjach idąc tym tropem też lepiej się nie wypowiadać. Stworzyła się nadzwyczajna kasta lekarzy w dobie "pandemii".

Ja uwazam ze niektorzy pacjenci nie doceniaja Dr. Alina Niedzielska , wiemy wszyscy o braku lekarzy , w tej sytuacji widze , ze robi co moze aby przyjac tle , ile moze pacjentow , a jest ich duzo. To prawda , zdarzy sie ze w naglych przypdkach przymie czlowieka poza kolejnoscia , ale to wcale zle o niej nie swiadczy , ze chce pomoz czlowiekowi ktory porzebuje pilnej dijagnozy ,czy skirowania. Jestem jej pacjetym od dluszgo czasu , uwazam ze Dr. Niedzielska , jest dobrym lekazym , byc moze brakuje ...

Jestem jej pacjetym od dluszgo czasu , uwazam ze Dr. Niedzielska , jest dobrym lekazym , byc moze brakuje jej usmiechu , moze dla teg , ze ma za duzo pacjentow a zamalo czasu , zeby to zrozumiec , trzeba by postawic sie na jej miejscu ,byc moze w tedy
Dr. Alina Niedzielska pozyskala by wiecej szacunku i wdziecznosci.
Wladyslaw Hanula

Niestety nie polecam pani doktor...Nie dosc ze jest absolutnie niemila ale to nie o to chodzi w tej opini brak jej kompetencji i podejscia do pacjenta...moze dlatego ze wizyta byla na kase chorych a nie prywatnie....absolutne olewkowe podejscie do problemu nie mowiac juz o dalszych wskazaniach....nie polecam

Niestety nic dobrego nie moge powiedziec jesli chodzi o wizyte u tej pani.Absolutnie olewkowe podejscie do pacjenta moze dlatego ze wizyta byla na kase chorych...Brak zainteresowania problemem nie wiem czy to z braku kompetencji czy poprostu pomylila sobie pani zawody....Nie polecam

Leczę się u pani Niedzielskiej. Dużo czasu poświęca każdemu pacjentowi. Nie jest wcale arogancka jak pisał poprzednik. Z leczeniem trafiła za 1 razem także polecam

Nie polecam tej Pani doktor. Nie dostosowuje się do kolejności przyjmowania pacjentów, jest arogancka i nieprzyjemna. Bezczelnie zachowuje się wobec pacjenta.