dr Aliona Morka

Irydolog

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
Szkolenie irydologiczne "Irydologia współczesna" odbędzie się w dniach 10.10..2019 -13.10.2019 w Gdańsku.
W hotelu LOGOS. ...

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
W hotelu LOGOS. Z wydaniem dyplomów.
Zapisy pod numerem tel. 601 666 177

Plan szkolenia : wysyłany zainteresowanym.

Jak dla mnie Pani doktor wie co mówi . Mam tylko problem z rejestracja często słyszę że mam dzwonic po 21 ??!! co to za godzina też tak mieliście??

Nie wiem co mam myśleć. Przypisała mnie do najsłabszej grupy ludzi, tylko problem w tym, że mi nic nie dolega mimo już ponad trzydziestu lat. Za pierwszym razem byłam z koleżanką która z kolei jest z tych "mega" mocnych i wymieniła jej wszystkie przewlekłe choroby które ma. Ja tymczasem robię szczegółowe badania krwi i nadal nic nie mam. O co chodzi? Jedynie tłumaczy irydologię fakt, że nie ma ona podstaw naukowych.

Jestem bardzo scyptyczna do tego typu medycyny ale przeszłam z dzieckiem po wszystkich lekarzach i nikt nie wiedział co mu jest. A tu strzał w dziesiątkę i efekty są :)

Dr. House w spódnicy. Tylko on miał sprzęt i cały zespół pomocników. A ona ma tylko nasze oczy i ogromną wiedzę. Amplituda jej pomysłów jest zadziwiająca. Bije od niej ogromny spokój i pewność tego co mówi i radzi. Było u niej bardzo dużo moich znajomych i osób z rodziny. U jednego ze znajomych uparcie szukała bardzo rzadkiej choroby. I mimo dobrych wyników prosiła o następne badania. Dzisiaj dzięki temu żyje. W mojej rodzinie pomogła zrozumieć bardzo dużo naszych dolegliwości. Zawsze spokojny głos, niezwykła cierpliwość. Wierzę we wszystkie pozytywne wpisy na ...

Dr. House w spódnicy.
Tylko on miał sprzęt i cały zespół pomocników.
A ona ma tylko nasze oczy i ogromną wiedzę.
Amplituda jej pomysłów jest zadziwiająca.
Bije od niej ogromny spokój i pewność tego co mówi i radzi.
Było u niej bardzo dużo moich znajomych i osób z rodziny.
Dzisiaj dzięki temu żyje.
W mojej rodzinie pomogła zrozumieć bardzo dużo naszych dolegliwości.
Zawsze spokojny głos, niezwykła cierpliwość.
Wierzę we wszystkie pozytywne wpisy na tym rankingu, powinno tu być ich dużo więcej.
Nazywają tu dr. Alionę aniołem – jest w tym dużo prawdy.

Ja osobiście bardzo dziękuję za wszystko co doktór zrobiła dla mnie i wszystkich tych komu poleciłem.
Życzę doktór dużo zdrowia.

Moja żona ze swoimi problemami skórnymi objechała cały kraj, bywała u najlepszych profesorów, używała najdroższych maści, lekarstw itd... nic nie pomogło. Nikt nawet odpowiednio nie zdiagnozował choroby. Około 5 lat temu dotarliśmy do Dr. Aliony. Na początku nie wierzyłem w powodzenie. Jednak po dwóch wizytach wiedzieliśmy już jak nazywa się choroba i jak można spróbować ją leczyć. Rzeczywiście skutek był niewiarygodny...na plus. Poza żoną, sam dostałem kilka dobrych rad od Pani Dr. Aliony odnośnie mojego zdrowia. Jest to bardzo ciepła, oddana swojej pracy osoba. Nasze zdanie jest takie, że jak ...

Jest to bardzo ciepła, oddana swojej pracy osoba.
Nasze zdanie jest takie, że jak już nie macie siły jeździć, przepłać za wizyty oraz chcecie usłyszeć prawdziwą diagnozę, udajcie się do Dr. Aliony.
POLECAMY ! E&R

Choruje na SM u pani doktor leczę juz 3 lata.Regularnie chodze na zabiegi które mi przytrzymują rozwój choroby/od tego czasu nie mialem rzutów/.Po zabiegach zmiejsza mi się spastyka i mogę się w lżejszy chodzic.Bez tych zabiegów stan mojej choroby byłby dużo gorszy.

Doktor Aliona pomogła mi przy porażeniu nerwu twarzowego (nerwu siódmego). Chodziłam do Niej na serię zabiegów- terapię kwantową. Byłam w poradni neurologicznej a nawet jeden dzień na oddziale neurologicznym w szpitalu, ale niestety nie otrzymałam potrzebnej pomocy. Na szczęście konsultując się z tymi różnymi lekarzami, od razu zaczęłam zabiegi zaproponowane mi przez doktor Alionę.Dziś wiem ,że miałam wielkie szczęście. Ktoś kto trafi na terapię kwantową za późno ma mniejsze szanse na odwrócenie zmian. Ja miałam wykrzywioną jedną połowę twarzy i brak czucia w niej. Pić musiałam przez słomkę, z kubka się nie dało. Nie domykała mi się jedna powieka. Dziś po porażeniu nie ma śladu. Jestem ogromnie wdzięczna doktor Alionie, polecam Ją wszystkim, którzy mają kłopoty ze zdrowiem i potrzebują trafnej diagnozy. Ja zawsze zwracam się o pomoc, gdy potrzebuję porady i zawsze ją otrzymuję. Doktor Aliona pomaga całej mojej rodzinie a jej diagnozy zawsze okazały się trafne.

Polecam, profesjonalizm wysokiej klasy, życzliwość. Dziękuję.

Polecam, profesjonalizm wysokiej klasy, życzliwość.
Dziękuję.

Bardzo polecam tę panią, PRZEMIŁA i spokojna osoba, 2 lata temu pomogła mi pozbyć się 11 kg, niedługo znów do niej idę. Jako dietetyk sprawdza się w 100 %. Mobilizuje i sprawia, że chce się trzymać diety, którą zaleciła. Dziewczyny z nadwagą, czytacie to i nie wiecie czy tam pójść? Ja też się obawiałam, okolica słaba, i jak się wchodzi jest dość przerażająco, ale to tylko pozory, ludzie są tam bardzo mili ;)

Pani Aliona w zasadzie sympatyczna, ale lekarzem nie jest !!!!!! Nie posiada, nawet pieczątki lekarskiej, a o gabinecie - szkoda "gadać". Ja też już potrafię czytać z oczu , chyba otworzę biznes jak "PANI DOKTOR".