lek. dent. Andrzej Ciesielski

Świetny materiał na stomatologa - człowiek o anielskiej cierpliwości i lekko "sennym" usposobieniu - nigdzie się nie spieszy, jak trzeba to przerwie zabieg i wszystko powolutku wyjaśni. Gdy ktoś nie lubi jak lekarz na niego krzyczy i pogania - polecam z czystym sumieniem

Wspaniały lekarz, nie wyobrażam sobie innego lekarza. Pan Andrzej zawsze tłumaczy co w danej chwili robi, wykonuje, przez to nigdy nie jestem zaskoczona badz zdziwiona. Wszystkie zęby mam zdrowe. Lekarz bardzo miły. Polecam każdemu takiego dentystę. Pozdrawiam Aga

Pozdrawiam Aga