lekarz Andrzej Cieślar

Bardzo dobre podejście do pacjenfa, Miła atmosfera, dobrze prowadzona diagnoza, wraz z informacjami jak dalej postępować. Bardzo skuteczny specjalista z dużą wiedzą! Polecam!

Podczas każdej wizyty pan doktor Andrzej Cieślar był zaangażowany, rzeczowy, zapewnił wszelkie niezbędne warunki do postawienia diagnozy i zaproponował leczenie. Sposób bycia lekarza sprawia, że atmosfera była przyjazna i spokojna, zarówno podczas konsultacji, jak i późniejszego zabiegu. Jeśli będę musiała kontynuować leczenie, z pewnością zwrócę się do doktora Cieślara.

Ja również dodam pozytywną opinie. Pan doktor Cieślar zaopiekował się moją mamą po operacji, jak nikt inny! Kontrolował, zlecał dużo potrzebnych badań oraz rehabilitacji. Wykazywał się profesjonalizmem, był uprzejmy i szczery ze swoją pacjentką. Jest godnym zaufania lekarzem!

Postanowiłem dodać tę opinię z uwagi na fakt, że wypowiedzi jest mało i przeważają negatywne, a uważam, że zupełnie niesłusznie. Przed wizytą również sugerowałem się ocenami ludzi na temat doktora Cieślara na 'rankinglekarzy.pl' i zastanawiałem się czy konsultacja ma w ogóle sens. Na szczęście zaufałem własnej intuicji i mimo złej oceny wybrałem się na wizytę w sprawie skręconego kolana. Do tej pory miałem operowane kolano 5 razy i na swojej drodze spotkałem różnych specjalistów. Niektórzy biorąc ogromne pieniądze nie raczyli zajrzeć nawet w dokumentację medyczną, którą ze sobą zabrałem. Doktor Cieślar przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad, przejrzał praktycznie każdą kartkę dokumentacji, wykonał badanie fizykalne, postawił trafną diagnozę, zrobił skuteczną punkcję, przedstawił zalecenia, a przy tym był bardzo uprzejmy i życzliwy. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Przestrzegam by nie zawsze ufać ludziom, którzy się negatywnie wypowiadają i liczą, że zostaną wyleczeni po jednej wizycie. Ja osobiście nadal kontynuuje leczenie z doktorem Cieślarem i polecam każdemu korzystanie z wiedzy tego specjalisty. Pozdrawiam

Absolutnie nie zgadzam sie z powyzszymi opiniami.Pan dr.Cieślar po błednej diagnozie innych lekarzy/radiologa i chirurga/,od razu stwierdził,że palec nie jest złamany, a tzw.zatrzaśnięty.Profesjonalnie wykonał operację,opisał moją chorobę,uspokoił mnie.Jestem zdrowa,dziękuję.

Witam, „lekarz” bez jakiegokolwiek sensownego podejścia do pacjenta i problemu z dziedziny ortopedi. Diagnozę wydaje po powierzchownej oględzinie i zaleca przeczekanie paru tygodni. Jakbym chciał skorzystać z wizyty szamana to bym z takowej skorzystał. Odradzam i polecam trzymać sie z dala.

Muszę przyznać, że po raz pierwszy w życiu słyszę opinię swojego lekarza: "jeśli jesteś stary, nic, co zrobisz, nie pomoże poprawić twojego zdegenerowanego kręgosłupa, ale możesz spróbować fizykoterapii, ale to też nie pomoże. Nie mogę go polecić.