lekarz Andrzej Czop

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

jest bardzo dobrym lekarzem .Pomógł mi przy dwójce dzieci które miały zwichnięcie stawu biodrowego.dzieci zostały wyleczone,przez cały pobyt w szpitalu opiekował się moimi dziećmi, jest to wspaniały człowiek.

Rzadko można spotkać lekarza z tzw. powołania, z wielką wiedzą i w pełni kompetentnego. Zarówno dzieci jaki i dorośli pacjenci Go uwielbiają

Dr. Andrzej Czop to naprawde bardzo swietny lekarz;) Zna sie na swojej "Robocie" :) Jest warty polecenia!!

Dr. Andrzej Czop to naprawde bardzo swietny lekarz;)
Zna sie na swojej "Robocie" :)
Jest warty polecenia!!

Polecam!!!Świetny lekarz i wspaniały specjalista!!!

Polecam!!!Świetny lekarz i wspaniały specjalista!!!

Witam , dr Czop operował mi stopę po SKS , właściwie poprawiał stopę operowaną 25 lat temu.Stopa układa się prawidłowo, jestem zadowolony. Znam jeszcze chłopaka,któremu przeprowadzał kilka operacji kończyn dolnych, chłopak chodzi,a mógł skończyć na wózku. Generalnie lekarz warty polecenia...jedyny minus to wg mnie krótkie wizyty(ja za 3-4 min zapłaciłem 120pln),ale cóż - dobry specjalista cenny czas:)pozdrawiam

Ten ortopeda dziecięcy jest wspaniałym lekarzem , pomógł mi i moim znajomym bardzo!!! ;)

Witam, w 100% polecam tego lekarza! Byłam jego pacjętką 12 lat temu. Operował moje płaskostopie. Zrobił to świetnie! Po dziś dzień, gdy się z nim widzę pamięta moje imię a w chwili obecnej powieżyłam mu pod opiekę nóżki mojej 15 miesięcznej córki!

Operował stopę mojego syna. W zderzeniu z poprzednim ortopedą mogę powiedzieć, że zna się na swojej "robocie".

jest ordynatorem w szpitalu na Niekłańskiej, ponieważ przypadek mojej nogi był ciężki głownie to On razem z dr. Kucharskim zajmowali się moją nogą, bardzo uprzejmy i doświadczony lekarz

po wizycie w przychodni byłem zachwycony.operował moje dziecko dwa razy.niestety bez powodzenia.powiedział nam potem,że nic nie można zrobić bo matka natura tak chciała.szok.