dr n. med. Andrzej Dudziński

życzę wszystkim pacejntom kontaktów wyłącznie z fachowcami tej klasy, którą prezentuje dr Dudziński

Co rzadko się zdarza, wspaniały człowiek i specjalista w jednym, skromny, brak odczuwalnej bariery lekarz-pacjent. Dziękuję Panu za wszystko co Pan dla mnie zrobił

Miałam przyjemność być konsultowana przez dr Dudzińskiego, naprawdę bardzo kompetentny lekarz okulista, oby więcej takich rzyczliwych ludzi - lekarzy.

Wspaniały Lekarz i cudowny człowiek.- Leczę się u dr Dudzińskiego od kilku lat w Klinice Okul.w K-cach. Na przestrzeni tych lat nie spotkałam się z negatywną opinią in.pacjentów. Gorąco polecam.

Super człowiek i lekarz! Poleciłbym go każdemu kto ma problem błahy czy poważny ze wzrokiem. Zawsze pomoże!

Wspaniały człowiek i wspanialy lekarz! Wyjątkowe, ludzkie podejście do pacjenta. Życzę wszystkim, którzy mają problem ze wzrokiem, zeby udało im sie trafić do takiego świetnego specjalisty jakim Pan Andrzej Dudziński. Potrafi trafnie zdiagnozować chorobę i dobrać super leczenie. Wiele osób zawdziecza Jemu to że wogóle widzi. Zarówno mnie jak i wiele innych osób wyciągnął z sytuacji beznadziejnych patrzac z okulistyczneo punktu widzenia. Kochany Panie Adiunkcie wszelkiego dobra dla Pana i Pana Bliskich! Nawet nie wie Pan ile Panu ludzie zawdzieczają dobrego!