lekarz Andrzej Folwarski

NAJLEPSZY PEDIATRA na jakiego mogliśmy trafic. Zajmuje się moimi córkami od jakiś 8lat. Nie zamieniłabym go na nikogo innego. 100% zaufania. A dzieci uwielbiają "doktorka" ;)

Zgadzam się z opinią, że dr jest małomówny, to akurat prawda. Dodatkowych badań nie zaleca i to też jest minus. My chodzimy do doktora wyłącznie z przeziębieniami, jest to po prostu doktor do którego mamy w miarę blisko. W poważniejszych przypadkach korzystam z usług i konsultuję się z innym lekarzem.

Lekarz z powołania,jak do tej pory zawsze trafna diagnoza. Super podejście do małego pacjenta.

Doktor Folwarski może robić dobre wrażenie dopóki nie pojawia się prawdziwe problemy zdrowotne. W naszym przypadku nie rozpoznał poważnej choroby i skierował w zupełnie niewłaściwym kierunku leczenia, bo opóźniło właściwe leczenie. Podobnie jak u pacjenta, który był opisany wyżej, zastosował lek, na który dziecko było uczulone i w opinii innego dobrego pediatry lek ten zastosował niezasadnie. Moim zdaniem doktor Folwarski nie jest dość kompetentny, żeby powierzyć mi opiekę nad dzieckiem. Nadaje się do leczenia najprostszych przypadków typu przeziębienia. Nie polecam.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia i powołania. Takich Pediatrów powinno być więcej w Gdańsku. Od narodzin dziecka chodzę do niego, zawsze służy pomocą i radą, zarówno osobiście jak i telefonicznie. Wiem, że zawsze mogę polegać na nim w sprawach mojej córeczki. W 100% trafne diagnozy i skuteczne metody leczenia - bez antybiotyków(antybiotyk w ostateczności co się rzadko zdarzało).

Lekarz pełen polecenia, leczy moje dzieci.Zawsze służy pomocą.Zawsze wyleczył.

Lekarz pełen polecenia, leczy moje dzieci.Zawsze służy pomocą.Zawsze wyleczył.

Byliśmy niezadowoleni, co opisałam poniżej w komentarzu do pierwszej opinii.

Byliśmy niezadowoleni, co opisałam poniżej w komentarzu do pierwszej opinii.

BARDZO NIEPROFESJONALNE PODEJŚCIE!!! Dr Folwarski ma dobre podejście do małych dzieci (jest dla nich miły i bada dzieci delikatnie), ale niestety na tym jego plusy się kończą. Niechętnie dzieli się z rodzicem diagnozą, jest małomówny, ogranicza się do przepisania lekarstw (kilka razy zdarzyło się, że przepisał mojemu nastoletniemu dziecku silne antybiotyki z grupy, na którą moje dziecko było mocno uczulone, o czym doktor wiedział, ale widocznie zapomniał, a nie kwapił się zajrzeć do karty pacjenta, w której było to WYRAŹNIE zaznaczone. Doktor polega jedynie na swoich oględzinach pacjenta, byliśmy jego pacjentami przez kilka lat, nigdy sam z siebie nie zalecał żadnych dodatkowych badań specjalistycznych, a z czasem, po wizycie u innego lekarza i zrobieniu badań okazało się, że choroba jest przewlekła i wymaga długoletniego leczenia pod opieką specjalisty ... Doktor często jest małomówny, niechętnie informuje rodzica o diagnozie, przy nawracających i częstych infekcjach dolnych dróg oddechowych przepisywał zawsze te same antybiotyki, które nie pomagały, jedynie mocno osłabiały cały organizm.
Niestety ma również tendencje do bagatelizowania niektórych dolegliwości, traktując troszkę większego pacjenta jak hipochondryka. Mam nadzieję, że podejście tego "lekarza" się zmieni, bo wszystkim życzę zdrowia!

Naprawdę FENOMENALNY PEDIATRA! Wysoka kultura osobista, wysoki poziom kompetencji, niesamowite podejście do dzieci (mój syn go uwielbia, mówi - nasz pan doktorek :. Pediatra z powołania, do tego skromny, szalenie uczciwy no i doskonały fachowiec. POLECAM!!!

Lekarz z powołania, świetne podejście do dzieci i rodziców, dobre diagnozy. W 100% godny polecenia!!!