lekarz Andrzej Mandat

Lekarz rodzinny

Wspanialy lekarz,kompetentny,miły ,uprzejmy,jednym słowem profesjonalista.Bardzo się cieszę że trafiłam pod opiekę Pana Doktora i dziękuję za dotychczasową opiekę.Anna P.G.

Wspaniały lekarz. Cudowny człowiek. Dziękuje za to że jest Pan z nami! Polecam każdemu Pana doktora.

Lekarz,jakiego teraz szukać ze świecą-zajmujący się pacjentem holistycznie,czyli całościowo.Chce się Panu Doktorowi wysłuchać pacjenta,zbadać,nie zbagatelizować.I na dodatek postawić dobrą diagnozę i wyleczyć!Lekarz i człowiek na 5!

Jak trwoga, to tylko do p. Mandata :). Polecałem Go już kilkakrotnie i za każdym razem słyszałem podziękowania. Dla takich lekarzy warto przeciskać się przez całe miasto, a nawet przyjechać z innego województwa ;). Kompetentny, wyrozumiały, a co najważniejsze - potrafi tłumaczyć. Dalej nie szukajcie, Mandat > każdy inny.

Zawsze trafna diagnoza,maksimum uprzejmości,maksimum profesjonalności, polecam i pozdrawiam serdecznie

Zawsze trafna diagnoza,maksimum uprzejmości,maksimum profesjonalności,
polecam i pozdrawiam serdecznie

nie powinienem polecać bo trudniej będzie się dostać do tego wyśmienitego lekarza ...

Jedn z niewielu lekarzy, którego polecam z czystym sumieniem. Nie znam osoby, która miałaby inną opinię o tym lekarzu niż moja. Nie dość że świetny specjalista, to jeszcze CZŁOWIEK!

Nie dość że świetny specjalista, to jeszcze CZŁOWIEK!

Doktor jest wspaniały. Rozmawia, tłumaczy, leczy, wspiera śmiało można powiedzieć, że trafił się nam cud, a my za to jesteśmy z całego serca wdzięczni. Grażyna B.

Dr Mandat jest cudownym lekarzem. Poświęca dużo czasu pacjentowi, wyjaśnia przyczyny choroby, zawsze odpowie na każde pytanie. Profesjonalista. Szalenie miły z poczuciem humoru :)

Wspaniały lekarz. Bardzo żałuję,że już nie przyjmuje w naszym mieście,bo nie zdarzyło mi się więcej do takiego lekarza trafić. Potrafi odwiedzać swoich pacjentów nawet w szpitalu. Wzór idealnego lekarza... tylko się modlić aby takich było więcej