Anestezjolog Warszawa

Anestezjolog

wizyta już od 150

Instytut Diagnostyki i Leczenia Bolu
U. Kacza 8; 01-013 Warszawa

Mam zaawansowane zmiany w kręgosłupie. Tabletki nie pomagają, a z operacji zostałem zdyskwalifikowany. Wielu lekarzy mnie leczyło; z różnym efektem. Robiono mi również blokady przeciwbólowe okołokręgosłupowe. Pan doktor po zbadaniu mnie i obejrzeniu wyników badań MRI zaproponował blokadę zewnątrzoponową. Miałem mieszane uczucia, ale się zgodziłem. Zabieg został przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Od tego czasu ból ustąpił. Polecam tę metodę leczenia bólu każdemu o podobnym schorzeniu.
Opinia dodana przez: JMB

OIT w CMKP im. prof. W.Orłowskiego

Zgadzam się z moimi przedmówcami w 100%. Nie ma słów by wyrazić wdzięczność, kochanej pani doktor.W moim przypadku naprawiła poważne błędy chirurgów. Ciężką walką darowała mi nowe życie (miałam 7% szansę).Dziękuje z całego serca.
M.

ENEL MED S.A.
ulica Gilarska 86c

Wspaniały lekarz i człowiek... Swoim poczuciem humoru i podejściem do pacjenta potrafi rewelacyjnie rozładować napięcie przed zabiegiem. Pierwszy raz miałam styczność z Panem Doktorem, ale zdecydowanie zasługuje na słowa uznania i moje WIELKIE DZIĘKUJĘ!!!!!!! :-)
Opinia dodana przez: Monika

Potwierdzam Jest to naprawdę dobry lekarz. Posiada bardzo szeroką wiedzę, jest zawsze nastawiony na pomoc pacjentowi.
Opinia dodana przez: Monika

Klinika Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej
Stefana Banacha 1a

Ja juz myslalam ze nie ma takich lekarzy! A jednak
Polecam w 100%
Jak anestezjolog to tylko tylko pan dr Tomasz Kubik!!!!
Opinia dodana przez: Ewa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)

Lekarz godny polecenia. Cierpliwie wszystko tłumaczy.Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Nie boję się z nim poddać zabiegowi.
Opinia dodana przez: Marta

Madalińskiego 57/10

Pan doktor bardzo kompetentny, cierpliwy, uprzejmy, jestem bardzo zadowolona z zabiegu mezoterapii, na pewno powtórzę.. Szczerze polecam. Ewa
Opinia dodana przez: Ewa

Żywnego Wojciecha 16/11

Zgłosiłam się do dr Mocarskiego po wizytach u wielu specjalistów, ortopedów, neurologów itd. Nikt nie potrafił mi pomóc, miałam silne bóle kręgosłupa, które uniemożliwiały mi chodzenie więcej niż kilkanaście kroków. Doktor zaproponował mi blokadę wewnątrzoponową. Trochę się obawiałam, w końcu to zabieg, jednak zdecydowałam się. Po kilku dniach moje dolegliwości znacznie się zmniejszyły. Wiem, że nigdy nie będzie idealnie, mam za duże zmiany w kręgosłupie ale dziś mogę normalnie chodzić.
Opinia dodana przez: Anna

Strawczyńska 23

Bardzo spokojna, rzeczowa, kompetentna i miła pani doktor. Miałam zabieg w Endoterapia PFG Warszawa i bardzo polecam!

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137

Znakomity anestestezjolog..i kropka :-) wspaniała osoba. doskonały kontakt z pacjentem przed i po zabiegu. Po prostu anioł
Opinia dodana przez: Stefan

Anestezjolodzy w Warszawie