Anestezjolog Warszawa

- 468 lekarzy
Warszawa Anestezjolog dr n. med. Zbigniew Kirkor

dr n. med. Zbigniew Kirkor

Anestezjolog

liczba opinii: 1

Instytut Diagnostyki i Leczenia Bolu
U. Kacza 8; 01-013 Warszawa
81-366 Warszawa

wizyta już od 150
Średnia ocen: 5,0/5
Mam zaawansowane zmiany w kręgosłupie. Tabletki nie pomagają, a z operacji zostałem zdyskwalifikowany. Wielu lekarzy mnie leczyło; z różnym efektem. Robiono mi również blokady przeciwbólowe okołokręgosłupowe. Pan doktor po zbadaniu mnie i obejrzeniu wyników badań MRI zaproponował blokadę zewnątrzoponową. Miałem mieszane uczucia, ale się zgodziłem. Zabieg został przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Od tego czasu ból ustąpił. Polecam tę metodę leczenia bólu każdemu o podobnym schorzeniu.
Opinia dodana przez: JMB

lekarz Mariusz Mioduski

Anestezjolog, Wizyty domowe

liczba opinii: 15

Centralny Szpital MSW

Warszawa

Średnia ocen: 4,8/5
Panie Doktorze bardzo dziękuję za Pana podejście i pełen profesjonalizm zarówno przed zabiegiem,jak i później na sali operacyjnej. Jest Pan wielkim i cudownym człowiekiem o niespotykanym podejściu do pacjenta i jego choroby. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora.
Panie Doktorze dziękuję za operację i czuwanie nade mną podczas zabiegu.
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Dariusz Fedyniak

Anestezjolog

liczba opinii: 12

Szpital im. Orłowskiego

Warszawa

Średnia ocen: 2,5/5
Rodziłam w szpitalu im. Orłowskiego niedawno - tak się złożyło, że była to noc i był on jedynym anestezjologiem w szpitalu. Niestety - pomimo próśb (mojego męża, który poszedł do jego gabinetu w czasie mojego porodu) odmówił mi znieczulenia zewnątrzoponowego. Mało tego: jak tylko urodziłam, wpadł do sali porodowej i nakrzyczał (przy mnie) na położną (że dała mi na niego namiary, a właściwie powiedziała, że jest na dyżurze i że ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Małgorzata Złotorowicz

Anestezjolog

liczba opinii: 8

OIT w CMKP im. prof. W.Orłowskiego

Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Zgadzam się z moimi przedmówcami w 100%. Nie ma słów by wyrazić wdzięczność, kochanej pani doktor.W moim przypadku naprawiła poważne błędy chirurgów. Ciężką walką darowała mi nowe życie (miałam 7% szansę).Dziękuje z całego serca.
M.
Opinia dodana przez: Anonim

dr Renata Ćwiek

Anestezjolog

liczba opinii: 8

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

Średnia ocen: 4,6/5
Lekarz z powołania, dbający o dobro pacjenta, któremu zawsze poświeci swój czas. To dzięki Niej można odzyskać wiarę w lekarzy i przeżyć kojąco ciężki okres pooperacyjny. Osoba wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju.
Opinia dodana przez: HeSa

Elżbieta Oziębło

Anestezjolog, Laryngolog

liczba opinii: 7

Gabinet

Warszawa

Średnia ocen: 4,6/5
Pani Doktor to przemiła osoba i profesjonalistka w każdym tego słowa znaczeniu, wizyta ze szczegółowym badaniem oraz wywiadem, podjęte konkretne kroki w leczeniu, wszystko spokojnie i bez pośpiechu wytłumaczone. Doktor godna zaufania i polecenia, oby więcej takich lekarzy z powołania.
- Pozdrawiam Serdecznie

Opinia dodana przez: Anonim

Krystyna Gralińska

Anestezjolog

liczba opinii: 7

Gabinet

Warszawa

Średnia ocen: 2,9/5
Doktor Gralińska jest wspaniałą i ciepłą osobą oraz bardzo zaangażowanym lekarzem. Towarzyszyła mi przy cesarskim cięciu i słowo towarzyszyła nie jest użyte przypadkowo. Doktor starała się, aby cały proces był jak najlżejszy i najbardziej komfortowy dla mnie. Ponieważ byłam bardzo zdenerwowana Pani Doktor rozmawiała ze mną, głaskała, uspokajała. Dziecko było ułożone tak, że leżąc na wznak miałam problemy z oddychaniem, więc Pani Doktor zmieniła pozycję mojego ciała, podała mi tlen, ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Elżbieta Nazarewska

Anestezjolog

liczba opinii: 6

Falck Medycyna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Obozowa 20
01-161 Warszawa

Średnia ocen: 1,7/5
Nie mam słów wdzięczności dla Pani Anestezjolog Elżbiety Nazarewskiej. To że mój mąż trafił na SOR i na dyżur pani doktor nazywam cudem. Człowiek anioł. Jeszcze nikt tak nie zajął się moim mężem podczas długoletniej i przewlekłej choroby PZT. Zupełnie bezinteresowna pomoc, poświęcony czas, rozmowa z chorym i podjęcie tak szybkich i zdecydowanych decyzji sprawiło że mąż następnego dnia znalazł się na oddziale gastroenterologicznym. Z całego serca polecam wszystkim chorym ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Andrzej Rzewuski

Anestezjolog

liczba opinii: 5

ENEL MED S.A.
ulica Gilarska 86c
03-589 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz i człowiek... Swoim poczuciem humoru i podejściem do pacjenta potrafi rewelacyjnie rozładować napięcie przed zabiegiem. Pierwszy raz miałam styczność z Panem Doktorem, ale zdecydowanie zasługuje na słowa uznania i moje WIELKIE DZIĘKUJĘ!!!!!!! :-)
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Adam Płóciennik

Anestezjolog

liczba opinii: 5

Gabinet
Smolna 18/4
00-375 Warszawa

Średnia ocen: 3,3/5
Lekarz z powołania.Świetny specjalista z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Cierpliwy.Nie zbywa,tylko stara się pomóc.
Opinia dodana przez: Karolina

Anestezjolodzy w WarszawieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat