Polecam wszystkim, bardzo dobry kontakt z pacjentem, ale kilka minus też się znajdzie, bardzo dużo pacjentów i długi czas oczekiwania pomimo wizyt umówionych na godzinę oraz w późniejszych godzinach widoczne zmęczenie. Ale mimo wszytko naprawdę warto !!

świetny lekarz podchodzący do chorego z dużym zrozumieniem i cierpliwością , minus jest też , mianowicie bardzo dużo czekających chorych ale to normalna rzecz u dobrych lekarzy

świetny lekarz podchodzący do chorego z dużym zrozumieniem
i cierpliwością , minus jest też , mianowicie bardzo dużo
czekających chorych ale to normalna rzecz u dobrych lekarzy

Witam, od kilku lat jestem pacjentką Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ iewielu jest lekarzy którzy tak kompleksowo podchodzą do choroby. Zawsze wysłucha, nie bagatelizuje, gdy skarżę się na różne doleglwości tylko szuka najlepszego rozwiązania. Trafiłam do Pani Doktor bo mój lekarz akurat był na urlopie i tak już zostałam:-) Naprawdę polecam.

Bardzo dobry lekarz , leczyłem się u p. doktor przez przeszło 20 lat , zawsze miła , zawsze uprzejma , cierpliwa , dobry fachowiec.Nie mieszkam już w Czechowicach ale szacunek pozostał K.S.

Bardzo dobry lekarz , leczyłem się u p. doktor przez przeszło
20 lat , zawsze miła , zawsze uprzejma , cierpliwa , dobry
fachowiec.Nie mieszkam już w Czechowicach ale szacunek
pozostał K.S.

Pani DOKTOR jest wspaniałym człowiekiem ,wspaniałym lekarzem.Zawsze mi pomaga,kiedy tego potrzebuje.Bardzo mi ostatnimi czasy pomogła.Z całego serca JEJ dziękuje.

Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem jedynym, który mi pomógł mnie i mojemu synowi dla niej nie przedstawia najmniejszy problem udzielania mnie i mojej rodzinie wszelkiej możliwej pomocy.jest bardzo dobra.

Pani doktor jest moim lekarzem rodzinnym i leczy mnie w poradni neurologicznej ponieważ cierpię na bardzo rzadką chorobę naprawdę głównie z tego powodu zaliczam Ją do wyższej półki!!1POLECAM

Pani Doktor jest rewelacyjna - jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Zawsze chętnie służy pomocą, zawsze znajdzie czas, dokładnie opowie o chorobie, sposobie leczenia, odpowie na wszelkie pytania, które mnie nurtują. Jest to także lekarz o wielkim sercu. Gorąco polecam. Dla zainteresowanych - Pani Doktor przyjmuje też prywatnie.

Dla zainteresowanych - Pani Doktor przyjmuje też prywatnie.