lekarz Anna Gontarewicz

Doktor Anna prowadziła moja pierwsza ciąże od początku do samego końca, była ze mną również przy porodzie. Na prawdę godna polecenia lekarz widac ze z powołaniem. Bardzo polecam. Czułam się zaopiekowana.

Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciążę. Wspominam ten czas z wielkim sentymentem. Podczas każdej wizyty mogłam otrzymać wyczerpujące odpowiedzi na stawiane pytania, skierowania gdzie należy się udać z jakimś problemem. Naprawdę rewelacyjny lekarz.

Pani doktor dokładnie opisuje to co robi, wszystko dokładnie tłumaczy, jest bardzo miła i delikatna, wzbudza zaufanie